Lady Paradise – Lapis Diamond Golf Tour 2006 – závěrečný večer

15.10.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje

V pořadí již čtvrtou sezonu svých letních turnajů zakončily hráčky naší největší ženské golfové Tour ve čtvrtek 12. října velkolepým večerem v pražském
Erpet golf centru. Golfistky, které odehrávaly po celou jarní a letní sezonu pravidelné pondělní turnaje na motolském hřišti a potom zkoušely své umění i na nejlepších mistrovských hřištích při našich velkých turnajích, se sem přišly rozloučit s letní sezonou a ocenit ty nejlepší ze svých řad, jež v celkovém umístění získaly ty nejvyšší příčky

Celkem se těchto motolských pondělků zúčastnilo 120 hráček a mnoho jiných ještě odehrávalo i naše velké turnaje. A že bylo o co soutěžit potvrdil už jen pohled na vystavené ceny.

Určitě nejšťastnější byla Lenka Budinová, která z rukou paní Radky Volhejnové
z firmy Lapis Diamond Centrum převzala krásnou soupravu šperků jako vítězka mistrovské kategorie a zároveň i celková vítězka. Šperky získaly i ostatní vítězky v kategoriích. Tato firma byla po celou sezonu hlavním partnerem naší Tour a její výrobky jsme mohly obdivovat po celou dobu trvání našich turnajů. Ale i všichni ostatní naši partneři věnovali množství krásných cen a tak bylo vyhlašování velmi zajímavé.

A jaké bylo celkové umístění, kdy se z odehraných 22 turnajů hodnotilo 5 nejlepších výsledků ?

kat. 0 – 18: 1. Lenka Budinová, 2. Joanna Janiszewski, 3. Jarka Hůlová
kat. 18,1-28 : 1. Felicia Broekhuisen, 2. Zdeňka Rabochová, 3. Míša Šimková
kat. 28,1-36 : 1. Monika Hodinová, 2. Dagmar Kutilová, 3. Mirka Cejnarová
kat. 37-54 : 1. Jarmila Jelínková, 2. Lidmila Slunečková, 3. Danka Matlovičová

Napínavé bylo i klání o Skokanku roku, tj. hráčku, která si v průběhu našich turnajů nejvíce snížila svůj hcp. Výsledky byly těsné, ale nakonec zvítězila Miroslava Cejnarová, která do naší tour nastupovala 17.7. s hcp 54
a 9.10. při posledním našem turnaji již měla hcp. 29,2 takže si tento titul jistě
zaslouží.

Obdivovat jsme mohly nejen krásné ceny, ale také doprovodný program, v němž byly dvě skvělé modní přehlídky , barmanská show a nastudované etudy od studentů z DAMu, které uváděl velký golfový nadšenec Petr Jachnin.
Nechybělo ani promítání filmů z našich turnajů v Mariánských Lázních, Cihelnách a z Konopiště na specielní velké plátno od firmy ProMoPro.

Po celý večer se prodávaly lístky do tomboly, jejíž výtěžek odevzdáváme již tradičně Nadaci Hanuše Goldscheidera. Letos se vybralo 14.750,- Kč a tato částka byla předána členu Správní rady Nadace ing. Ivanu Paggio.

Erpet golf centrum je po celou dobu trvání naší Lady Paradise Golf Tour místem našich tréninkových pondělků v zimní sezoně, a ani letos tomu nebude jinak. První turnaj na simulátorech se zde odehraje již 30. října v pondělí.
Jako každý rok budeme mít reservována hrací místa od 8 do 14 hodin.