Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Lady Paradise – Fit pro život Golf tour

30.06.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

V neděli 20.6. se odehrál další ze série ženských golfových turnajů, která pod názvem Lady Paradise – Fit pro život Golf tour vstupuje do druhého ročníku.
Hráčky se scházejí každé pondělí v pražském Motole a přes zimu v pražském Erpetu. Po dobu trvání Tour se ji zúčastnilo přes 200 hráček z různých klubů a přihlašují se stále další. Jednou měsíčně si potom změří své síly na mistrovském hřišti při turnaji na úpravu hcp. Po letošním květnovém turnaji na Karlštejně si dámy vyzkoušely své golfové umění na karlovarském hřišti při vysoké účasti přes 80 hráček. Přestože po deštivé sobotě bylo hřiště promáčené,výsledky byly velmi dobré, nebylo výjimkou ani snížení hcp o celých 6 bodů.

V kategorii 0 – 25 zvítězila J. Hůlová z GCDD , na druhém místě se umístila
V. Knihová z GCKO a třetí byla J. Laubová z GCP.
V kategorii 25,1 – 36 zvítězila S. Bouchnerová z AGCC, na druhém místě se umístila H. Popelková z CMR a třetí byla E. Svátková z GCKO.
V kategorii ZK zvítězila D. Brázdová z GKČ, na druhém místě se umístila
T. Lísková z GCKV a třetí byla D. Vlčková z GKL.
Vítězkou s největším počtem brutto bodů se stala D. Štiková z GCKV.
Turnaj byl pořádán ve spolupráci s vedením GCKV, pro účastnice byl po hře připraven bohatý raut a ani při doprovodném programu se jistě žádná z nich nenudila. Na všechny hráčky také čekal velký počet hodnotných cen až do osmého místa v každé kategorii a při závěrečné tombole se štěstí usmálo i na ty, které zrovna neměly svůj golfový den. Již nyní se všechny těší na následující turnaj, který se odehraje v pondělí 19.7. na hřišti v Mariánských Lázních, následují turnaje na Konopišti, v Cihelnách a letní sezona bude ukončena v pražském Motole.
Před zimou připravují organizátorky také zájezd za golfem do teplejších krajin. Veškeré dostupné informace o této Tour jsou k nalezení na internetové adrese www.golflady.cz