Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Lady Paradise a přátelé na Ypsilonce

01.06.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Ladies se svými partnery a hosty se sešly k turnaji Lady Paradise na krásném hřišti Ypsilon Golf Resortu, ve Fojtce u Liberce. Hrálo se ve čtyřech dámslých a třech pánských kategoriích. V dámských kategoriích zvítězily Lucie Vacková, Miroslava Cejnarová, Sirpa Parikka-Soukka a Jana Kábová. V pánských kategoriích zvítězili Vladimír Svoboda, Milan Kincl a Christopher Scarfogliero.

Čtvrtek 31. května byl dnem našeho letošního prvního turnaje na úpravu hcp a také premiérovým turnajem naší LADY PARADISE GOLF Tour na hřišti Y Liberec.

Přivítal nás ideální golfový den, nemusely jsme vytahovat deštníky a nepromokavé oblečení a ani jsme neumíraly horkem, prostě nám to zase vyšlo, protože ten pán nahoře, co se mu říká
Svatý Petr, nám to počasí téměř vždy vybere moc dobře …

Na tento turnaj jsme si mohly pozvat i naše mužské protějšky, pro něž byly vypsány samostatné kategorie. Celkem hrálo 28 mužů a 64 žen.
Celý turnaj proběhl v naprosté pohodě, jinak to snad ani na tomto překrásném a perfektně upravném hřišti nejde. Probíhala i malá rodinná klání, a výsledky byly velmi vyrovnané.
Veliká a moderní klubovna je ideální pro doprovodný program a tak jsme po hře mohly využít kadeřnické služby – vzniklo mnoho hezkých nových účesů, líčení – mnohé z nás litovaly, že nejdou rovnou někam na večírek, a perfektní maserské služby od odborného fysioterapeuta.
Na drivingu probíhalo demo Cleveland golf a tak si možná i někteří z nás již objednávají nové hole …

Veškeré dění do svého fotoaparátu zachycoval i Ivan Paggio, a všechny fotografie našich vítězů naleznete zde jako perfektní fotodokumentaci našeho turnaje.

Chtěla bych poděkovat všem našim sponzorům, kteří se postarali o krásné ceny i doprovodný program, a rovněž také vedení golfového clubu Y Liberec a restaurace za skvěle připravené hřiště, poskytnutí prostoru pro naše aktivity a za výborné jídlo.

Základem naší Tour jsou devítijamkové turnaje bez úpravy hcp, které se odehrávají tradičně každé pondělí v Praze Motole a nově ve středu v Praze Hodkovičkách. Ze 23 turnajů v Motole a 26 turnajů v Hodkovičkách se do tour započítává vždy 5 a 5 nejlepších výsledků
a jejich vyhlášení bude na slavnostním večeru ke konci října.

Mimo těchto malých turnajů ale jednou až dvakrát v měsíci hrajeme na nejlepších a nejkrásnějších našich mistrovských hřištích, a tři turnaje jsou vypsány i pro muže.
Přihlašování jak do Tour na pražských hřištích, tak i na mistrovské turnaje je stále otevřené. Ráda bych mezi nás pozvala všechny golfistky, které dovršily věk 25 let, aby si s námi přišly zahrát.

Veškeré potřebné informace jsou na našich stále aktivních stránkách www.golflady.cz, a nebo na serveru www.cgf.cz u detailu turnaje. Stránky Ypsilon Golf rezortu jsou www.ygolf.cz

Termíny našich turnajů na úpravu hcp :

31.5. čtvrtek – Y – LIBEREC – LADY PARADISE A PŘÁTELÉ smíšený
17.6. neděle – KARLOVY VARY – LADY PARADISE ženy
24.6. neděle – CIHELNY – LADY PARADISE A PŘÁTELÉ smíšený
19.7. čtvrtek – KONOPIŠTĚ –RAD. – LADY PARADISE ženy
19.8. neděle – CIHELNY – LADY PARADISE A PŘÁTELÉ smíšený
24.9. pondělí – MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – LADY PARADISE ženy

Těším se na další setkávání při našich turnajích .

Vaše Marcela Chrpová

Není-li u obrázku uvedeno jinak, stojí medailstky a medailisté jako na stupních vítězů. Vítěz uprostřed, druhý vlevo, třetí vpravo.