Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Lady Paradise a přátelé na Hluboké

15.09.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

V neděli 11.9.05 přivítalo hřiště Hluboká nad Vltavou turnaj naší ženské golfové tour. Již název turnaje – Lady Paradise a přátelé napovídal, že se k ženám, které pravidelně tyto turnaje odehrávají připojí i jejich mužské polovičky, pro které byl připraven samostatný vložený turnaj. Při krásném a slunečném počasí jsme všichni překonávali nástrahy tohoto hřiště, které vypadá jednoduše, ale až do té doby, než se potkáte s příčnou vodou, ta je na některých jamkách i několikrát. A že se na těchto „vodních“ jamkách líbí hlavně komárům, poznali všichni na vlastní kůži. Přicházeli jsme unavení ale s dobrou náladou.

Čekání na výsledky se trochu protáhlo, hrála se rozehrávka o specielní přijímač od firmy Phillips pro vítězku na brutto body, které bylo vyrovnané, obě hráčky měly stejně 23 brutto bodů. V tomto klání nakonec o jednu ránu zvítězila Jana Jensenová, za ní skončila Jitka Chizzola.

Ještě jednou bylo napětí, a to když se losovala mezi vítězkami z kategorií další cena a to golfový víkend v Egyptě. Tu si nakonec vytáhla Monika Hodinová, vítězka kat. ZK, která si rovněž zde i uhrála hcp 36.

Ale i ostatní vítězky v kategoriích, kterými byly :
v kat. 0 – 18 Jitka Chizzola
v kat. 18,1 – 28 Renata Košťálová
se mohly pochlubit vysokým bodovým hodnocením. A v kat. 28.1 – 36 Eliška Břízová snižovala z hcp 35,5 na 27,5 protože uhrála rekordních 52 stbl. bodů !

Z mužů, kteří byli ve své kategorii hodnoceni na brutto body zvítězil Karel Laube s počtem
23 brutto bodů.

Vítězky vložených soutěží :

Nearest to pin: Jitka Dvořáková

Longest Drive ženy: Jana Jensenová

Longest drive muži : Kocián Jaroslav

Domů jsme po krásném dni odjížděli všichni příjemně unavení ale s dobrou náladou, kterou ještě podpořilo perfektně připravené odpolední pohoštění a příjemná obluha. Nutno říci, že přestože zde není veliká klubovna, přístup všech zaměstnanců a hlavně vedení klubu je velmi vstřícný a panuje zde milá atmosféra.
Děkujeme všem, kteří se o nás krásně starali a věříme, že se s naší Golf Tour na toto hřiště vrátíme.

www.golflady.cz