Lady Paradise 2007 skončilo v Mariánkách

24.09.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje

Největší ženská golfová Tour u nás (v letošním roce odehráno 45 treninkových turnajů
na hřištích Motol a Hodkovičky a 8 velkých turnajů na úpravu hcp na mistrovských
hřištích ) ukončila letošní serii turnajem v Mariánských Lázních.

Přestože byl všední den a cesta na hřiště poměrně dlouhá, sešlo se na startu 71 golfistek. Ani jedna z těchto hráček však nelitovala, protože nás přivítalo nádherné slunečné počasí, které vydrželo po celý den. Nic naplat, ten pán nahoře, kterému se říká Svatý Petr nás má prostě rád….

A možná i ten golfový Pán Bůh, protože výsledky byly také moc hezké. Excelovala Martina Mannová, která se stala vítězkou celého turnaje, se svými 84 ranami a 8 páry. Určitě k tomu
přispělo i krásně upravené hřiště a pohodová nálada.

Celkově se umístily :

0 – 18 : I. Martina Mannová, II. Marie Brabcová, III. Daniela Vilimovská
18,1 – 28 : I. Ludmila Vopičková, II. Lenka Petráňová, III. Vlaďka Oupická
28,1- 36 : I. Miroslava Stupková, II. Marie Jandová, III. Kamila Cimoradská
37 – 54 : I. Markéta Veselá, II. Laďka Matoušková, III. Zdena Tůmová

Nejdelší drive měla Kateřina Klausová a nejblíže k jamce na 1,11 cm se strefila Markéta Subrtová. Markéta stále snižuje, na jaře u nás nastupovala s hcp. 51 a dnes již hrdě
hlásí hcp. 21,4 a tak to vypadá, že titul Skokanka rokuU v naší Tour jí bude právem
náležet.

Příjemným dárkem při našich turnajích je letošní losování Šťastné karty na dovolenou od CK Fischer v hodnotě 15 tisíc Kč. V tomto turnaji byla vylosována Daniela Vilimovská.

Pro letní sezonu sice již skončily naše turnaje na úpravu hcp, ale stále ještě
pokračují turnaje v pondělí v Motole a ve středu v Hodkovičkách až do poloviny října.

Závěrečný večírek s vyhlášením vítězek všech 45 turnajů se odehraje 12. října
v nově otevřeném hotelu Chateau St. Havel, kde je místní specialitou první Aqua range u nás.