Ladies ukončily sezónu

29.09.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje

Poslední turnaj Lady Paradise Golf Tour sezóny 2005 se uskutečnil jako Masters v pondělí 26.9. v Motole. Vyhlášení výsledků celé Tour se konalo o den později v nádherném prostředí pražského hotelu Esplanade.Poslední z turnajů ženské golfové tour, který byl uspořádán v pondělí 26.9. v pražském Motole jako Masters, odehrálo necelých 50 „skalních“ hráček, které od jara na tomto hřišti měřily své síly.
Počasí bylo ve znamení pravého babího léta a tak byl tento turnaj příjemným zakončením naší
letošní motolské Fit pro život – Lady Paradise Golf Tour 2005.

V Masters v jednotlivých kategoriích zvítězily:

0 – 18 : l. Iveta Uhrová , 2. Daniela Kostková
18,1 – 28 : 1. Monika Karasová, 2. Daniela Vlčková, 3. Jana Jähnke
28,1 – 36 : 1. Ivana Kociánová , 2. Andrea Hütterová, 3. Květa Mayerová
ZK : 1. Jarmila Jelínková , 2. Ivana Kadavá, 3. Renata Handlová

Vložené soutěže: Nearest to pin vyhrála Ivana Kociánová a Longest Drive vyhrála Hana Popelková. Vítězkou na brutto body se stala Iveta Uhrová.

Důstojnou tečkou za celým letošním golfovým kláním byl následovný večírek, který organizátorky Lady Paradise uspořádaly ve spolupráci s hotelem Esplanade. Zde bylo připraveno velkolepé pohoštění pro všechny přítomné a jak v průběhu turnaje, tak i v průběhu celého večera probíhal prodej lístků do tomboly, jejíž výtěžek byl věnován Nadaci Hanuše Goldscheidera.
Hlavní cenou v tombole byla letos roční karta do Golf clubu Erpet Praha, kterou věnoval JUDr. Luděk Eremiáš. V letošním roce bylo vybráno v tombole celkem 16.200,- Kč. Tato částka byla předána členovi Správní rady Nadace, ing. Ivanu Paggio.

Součástí večera bylo slavnostní vyhlášení celé motolské Golf Tour, která se skládala z celkem 18 ti turnajů a pět nejlepších výsledků bylo započítáváno do celkového hodnocení.
Celkovou vítězkou Golf Tour se tak stala Ivana Kociánová, která si také za toto vítězství odnesla Putovní pohár Presidenta Golf klubu Praha a Skokankou roku (hráčka která nejvíce snížila svůj hcp – o 10,3 bodu) se stala Klára Mansfeldová.

Výsledky Motol Tour v jednotlivých kategoriích :

0 – 18 : 1. Renata Dědková, 2. Jarka Hůlová, 3. Barbora Stárková
18,1 – 28: 1. Jitka Laubová, 2. Eva Thürová, 3. Monika Karasová
28,1 – 36: 1. Ivana Kociánová, 2. Ludmila Hloušková, 3. Eliška Břízová
ZK: 1. Monika Hodinová, 2. Eva Mládková, 3. Alena Tulpová

Cestovní kancelář Intercontact Praha v zastoupení ředitelky paní Marie Jehličkové připravila hlavní cenu do Golf Tour, jíž byl letecký zájezd pro 2 osoby do Španělska do luxusního hotelu se snídaní v golfové destinaci. Výherkyně se losovala ze čtyř hráček umístěných v celkové Tour vždy na prvním místě v kategorii.
Tou šťastnou, jež si vytáhla červený golfový míček byla Jitka Laubová. I všechny ostatní hráčky které se umístily na předních místech žebříčku si domů odnášely krásné ceny věnované partnery Golf Tour. Naši motolskou Golf Tour odehrálo v jejím průběhu celkem 120 hráček. Všechny tyto hráčky měly taktéž možnost se přihlašovat na turnaje na úpravu hcp na mistrovských hřištích, letos to byl Karlštejn, Karlovy Vary, Konopiště, Dýšina, Cihelny, Hluboká a Praha Motol. Zde startovalo vždy přes 80 hráček a mnohé z nich si uhrály handicap a nebo jej úspěšně snižovaly.

V těchto aktivitách, které se soustředí hlavně na ženský golf budeme pokračovat
i v příštím roce, již dnes jsou domluveny termíny turnajů pro příští ročník a připravujeme i jiné akce, jako například lyžařský zájezd do italských Dolomit, kde jsme byly již i v loňském roce. Nebudou chybět ani turnaje v Rakousku
nebo Německu. A nezapomeneme ani na další besedy s hlavním rozhodčím CGF panem Janouškem, které bychom chtěly pravidelně zařazovat do našeho programu.

V motolských pondělcích budeme ještě pokračovat za stejných podmínek až
do konce října, stále pro nás budou v pondělí dopoledne rezervovány časy od
9.00 do 11.00 hodin a zájemkyně mají možnost se telefonicky přihlásit.

31. října začínáme naše zimní turnaje, které se budou konat každé pondělí dopoledne v pražském Erpetu pod názvem Lady Paradise Erpet Golf Tour 2005/06 a budou trvat až do 27.3.2006.