Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Ladies se stěhují do indooru

10.11.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Lady Paradise – Erpet Golf Tour 2005/06 zahájila svoje působení ve svém rodném zimovišti, pražském Erpetu. Každé pondělní dopoledne se zde budou konat dámské turnaje.

Chladné a nevlídné počasí, které provází zimní období většinou přinutí golfisty k uložení letního oblečení a golfových vozíků někam do komory. Ti, kteří stále chtějí trénovat se pomalu přestěhují do krytých golfových center. Ani my nejsme vyjímkou, pokračujeme v tradici našich turnajů a 31. října jsme zahájily naše letošní zimní turnaje v pražském Erpetu. Zde budou tyto turnaje pod názvem Lady Paradise – Erpet Golf Tour 2005/06 probíhat pravidelně až do konce října každé pondělní dopoledne od 8.00 hodin do 14.00 hodin. Startovní časy jsou rozděleny vždy po dvou hodinách v 8.00, 10.00 a 12.00 hodin. Celkem odehrajeme 18 turnajů na 9 jamek na simulátorech a 2 velké turnaje (Vánoční a Závěrečný) na 18 jamek. Jako doplňkové turnaje jsou vypsány turnaje na malém kursu. Do celkového hodnocení se započítávají výsledky z nejlepších 5 ti odehraných turnajů.
Letošní ročník je již čtvrtým v pořadí a naše Golf Tour se tak již stává součástí ženského golfového dění u nás. Chceme golfistkám nabídnout i nové doprovodné akce, které je budou jistě zajímat. Jako vždy mohou zájemkyně veškeré informace o našich aktivitách najít na našich internetových stránkách www.golflady.cz, kde jsou také informace o přihlašování, ceně a výsledcích Golf Tour.
Naše turnaje jsou určeny pro všechny hráčky starší 25 let, jak pro ty, které již mají uhraný golfový Handicap, tak i pro začínající hráčky vlastnící Zelenou kartu.

Zveme mezi nás všechny golfistky, které se nechtějí ani v zimě od tohoto
krásného sportu odloučit.

Za Lady Paradise Golf Tour Marcela Chrpová

[Gallery not found]