obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Klára Spilková se připravuje na The Spirit

25.10.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

The Spirit International Amateur Golf Championship je soutěž dvoučlenných anatérských reprezentačních družstev. The Spirit  se hraje každý druhý rok, střídá se s Mistrovstvím světa. Letos se koná od 4. do 7. listopadu a Českou republiku budou reprezentovat Jiří Korda, David Procházka, Klára Spilková a Karolína Vlčková. Kláru Spilkovou jsme zastihli v Motole s trenérem Pavlem Ničem v plné přípravě na tuto událost.

Turnaje se účastní pozvaná družstva z nejvýše dvaceti zemí na základě výsledku z Mistrovství světa 2008 v Espirito Santo Trophy a Eisenhower Trophy.
V roce 2007 skončilo mužské družstvo České republiky v The Spirit na 7. místě, zvítězila Anglie. Ženské družstvo se umístilo na 12. místě, zvítězila Korea.
Tehdy nás reprezentovali Stanislav Matuš, Marek Nový,  Kateřina Růžičková a Jessica Korda.

Letos se The Spirit koná od 4. do 7. listopadu a Českou republiku budou reprezentovat Jiří Korda, David Procházka, Klára Spilková a Karolína Vlčková.
Klára Spilková je v plné přípravě, náš fotograf ji zastihl na hřišti GC Praha v Motole, při nácviku jednotlivých herních prvků s trenérem Pavlem Ničem.

foto © Antonín Krčmář