Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Klára Spilková se připravuje na The Spirit

25.10.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

The Spirit International Amateur Golf Championship je soutěž dvoučlenných anatérských reprezentačních družstev. The Spirit  se hraje každý druhý rok, střídá se s Mistrovstvím světa. Letos se koná od 4. do 7. listopadu a Českou republiku budou reprezentovat Jiří Korda, David Procházka, Klára Spilková a Karolína Vlčková. Kláru Spilkovou jsme zastihli v Motole s trenérem Pavlem Ničem v plné přípravě na tuto událost.

Turnaje se účastní pozvaná družstva z nejvýše dvaceti zemí na základě výsledku z Mistrovství světa 2008 v Espirito Santo Trophy a Eisenhower Trophy.
V roce 2007 skončilo mužské družstvo České republiky v The Spirit na 7. místě, zvítězila Anglie. Ženské družstvo se umístilo na 12. místě, zvítězila Korea.
Tehdy nás reprezentovali Stanislav Matuš, Marek Nový,  Kateřina Růžičková a Jessica Korda.

Letos se The Spirit koná od 4. do 7. listopadu a Českou republiku budou reprezentovat Jiří Korda, David Procházka, Klára Spilková a Karolína Vlčková.
Klára Spilková je v plné přípravě, náš fotograf ji zastihl na hřišti GC Praha v Motole, při nácviku jednotlivých herních prvků s trenérem Pavlem Ničem.

foto © Antonín Krčmář