Klára Spilková na charitativním turnaji v Olomouci

29.04.2012 | Monika Dvořáková | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Osmapadesát golfistů se v pátek 27. dubna 2012 sešlo za krásného letního počasí v Golf Resortu Olomouc. Přišli podpořit dobročinný golfový turnaj ve prospěch SPOLU Olomouc, nestátní neziskové organizace, která od roku 1995 podporuje lidi se zdravotním primárně mentálním postižením při seberalizaci v běžném prostředí města Olomouce a okolí.

Turnaj zaštítila a osobně se účastnila nejlepší česká hráčka a účastnice Ladies European Tour  sedmnáctiletá Klára Spilková. „Je to pro mě úplně nová zkušenost poznat se s těmito lidmi a jsem moc ráda, že jsem mohla pomoci dobré věci. První setkání bylo opravdu nádherné, byli tak milí a přátelští. Během turnaje si na drivingu vyzkoušeli golf pod dohledem profesionálních trenérů a někteří byli moc šikovní, “ řekla Spilková.

Klára Spilková

Krásný slunečný den vyvrcholil vyhlášením vítězů golfového turnaje a dobročinnou dražbou darů, které věnovali známé osobnosti. Klára Spilková věnovala do turnaje čepici Titleist s podpisem, která se vydražila za neuvěřitelných 45 000 Kč. Výtěžek turnaje a dražby bude věnován občanskému sdružení SPOLU Olomouc na podporu sociálních programů a na podporu asistenčního psa Rockyho.

A jak celý den hodnotí Klára? „Opravdu jsem si to moc užila. Původně jsem si myslela, že jsem na tomto hřišti poprvé, ale po příjezdu jsem si uvědomila, že už jsem tu jednou hrála, když jsem byla ještě hodně malá. Všichni tu byli tak milí a přátelští, v klubovně panovala domácí atmosféra, opravdu to bylo moc fajn. Ještě neznám konečnou částku, která se vydražila, ale snad to bude stačit,“ řekla naše nejlepší golfistka.

Celkem bylo společnosti SPOLU předáno 180.000 korun na podporu psa Rockyho.

(video Edvard Kožušník)

Videa olomoucké televize:

 

 

 

Odkazy: … Spolu OlomoucStránky Kláry Spilkové

.