Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Kdo se nebojí, musí do lesa!

27.06.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Třetí turnaj Manager Golf Tour 2005 presented by Ringier proběhl v Mariánských Lázních.„Největším nebezpečím na mariánskolázeňském hřišti jsou lesy a bunkery“, upozorňoval profesionální trenér Petr Mrůzek před třetím turnaj 8. ročníku Manager Golf Tour 2005 presented by Ringier, který se hrál pod názvem Tarif Extra CUP.

Čerstvě zrekonstruovaná klubovna doslova rozsvítila vstup do Royal Golf Clubu Mariánské Lázně a připomínala všem oslavy, které zde letos probíhají. V srpnu to bude přesně sto let, co hřiště slavnostně otevřel anglický král Edward VII.

Tým Leones Production ani tentokrát neponechal nic náhodě a do třetice výborně připravil další z golfových turnajů i program pro negolfisty. Včetně počasí, kdy narežíroval do horkého letního dne osvěžující lázeňský větřík. Přes sedmdesát golfistů mělo na tomto přívětivém hřišti na vybranou, zda poslechnout rad profíka nebo hrát vlastní hlavou. Podle častých výkřiků: Pláž né! A charakteristických zvuků datlů a kukaček bylo zřejmé, že mnozí hráli po svém a jejich střelivo mizelo nenávratně v lese.

Obrovskou radost z vítězství v kategorii 0 – 18 měl Petr Dostál z GCEP. Podařilo se mu totiž zdolat velice soutěživý fotbalový tandem Vladimír Šmicer, Ladislav Vízek oba z GCHA, kteří se museli spokojit s druhým a třetím místem.

V kategoriích zvítězili:

  • 0 – 18 Petr Dostál GCEP
  • 18,1 – 26 Pavel Flener GCNB
  • 26,1 – 36 Petr Provazník GCHOS
  • ZK Oldřich Mrvík GCCSH.

    Ani tentokrát nechyběly vložené soutěže. Největší ovace ovšem sklidil Letec dne – Stanislav Lener z GKL. Na osmnáctce poslal míček do vzdálenosti tři sta metrů. To je velká výzva pro příští turnaj, pánové!
    [Gallery not found]