Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

JUNIOR CHALLENGE TOUR ODSTARTOVALA

09.07.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

V uplynulých dvou víkendech odstartovala nově vznikající Juniorské tour, která jistě najde v příštím termínovém kalendáři stejné postavení jako Amateur tour.

První turnaje ukázaly, jak je důležité, aby dorostenci a junioři hráli spolu a proti sobě a vítěz vyšel ze vzájemné konfrontace.

To, že v prvním díle serie v Karlových Varech , jejíž pokračování bylo v Cihelnách startovalo méně hráčů než se očekávalo neubralo na zajímavosti a velmi dobrých výsledcích.

Ondřej Lébl z GC Líšnice potvrdil, že letos patří k stabilně nejlepším hráčům a jeho výsledek 74 se ztraceným drivem na čtrnácté jamce je velice pěkný. I další hráči
na druhém a třetím místě Petr Makovský 76 a Jakub Maštalíř 76 mohou být spokojeni.
Ve druhém turnaji v Cihelnách v rámci soustředění nejlepších dorostenců , dorostenek a juniorů, kteří se zde připravovali na nadcházejí mistrovství Evropy v rozehrávce zvítězil Lukáš Tintěra nad Jiřím Holým, oba 72. Třetí místo obsadilJan Klikar výkonem 76.
V kategorii dorostenek zvítězila Edita Nechanická výkonem 77 před Markétou Křížovou a Lucií Šarochovou – obě 78.
Na obou turnajích bylo o hráče skvěle postaráno.

První turnaje Junior Challenge tour našly i své patrony a tak o občerstvení a netradiční, ale výborné ceny se postaraly firmy Seos- ovoce , Golem – pití , Coty – parfumerie a Promt- distributor kuřecího masa . Za to jim patří dík.

Škoda, že ne všichni , kteří tyto hráli dokázali počkat na vyhlášení vítězů, které proběhlo ihned po dohrání posledního flightu. Význam turnaje a slušnost by očekávala, že všichni zatleskají vítězům. Příště by se těm, kteří na vyhlášení nebyli mohlo stát, že když vyhrají, nebude nikdo, kdo by zatleskal jim.

[Gallery not found]