Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Golfová Tour Fit pro život – Lady Paradise v Karlových Varech

13.06.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Golfová Tour Fit pro život – Lady Paradise, největší túra ladies v Čechách, měla druhé zastaveníčko letošního ročníku v Karlových Varech. Již třetím rokem se paní a dívky nad 25 let scházejí v hojném počtu a dobré pohodě na všech hřištích České republiky, ke společné hře, povídání a příjemnému pobývání. V karlovarském klání byly nejlepšími hráčkami Iveta Uhrová, Elena Dvořáková, Kateřina Tichá a Jana Jančová.Po zahajovacím turnaji na Karlštejně v duchu již tříleté tradice pokračovala naše Tour v neděli 12.6. opět na našem oblíbeném karlovarském hřišti. Navzdory počasí, které ještě v sobotu nevypadalo nijak příjemně, jsme se opět sešly v hojném počtu a zaplnily tak celé hřiště. Některé z nás již trénovaly v sobotu a na konečných výsledcích to bylo opravdu vidět.
Hráčky podávaly skvělé výkony ve všech čtyřech kategoriích, svůj životní výsledek zahrála určitě Kateřina Tichá s počtem bodů 47 při stávajícím hcp 30 a snížila tak na hcp 24,8. Opět zazářila Iveta Uhrová, která se stala vítězkou ve své mistrovské kategorii s počtem bodů 40 a z hcp 10,7 snížila na hcp 9,9. A navíc se také stala vítězkou na brutto body, kdy při tomto výsledku uhrála také 27 brutto bodů před Vlastou Peterkovou, která uhrála skvělých 26 brutto bodů. I ostatní vítězky v kategoriích zahrály dobře, Dvořáková Elena 43 stb. bodů a v kategorii ZK získala hcp Jana Jančová se 47 stbl. body a 9 brutto.

Jako vždy bylo jak na hřišti, tak i v klubovně a restauraci vše skvěle připraveno,ceny obdržely hráčky v každé kategorii až do osmého místa ale i ty, kterým se zrovna nedařilo, vyzkoušely své štěstí v tombole, kde bylo také mnoho hezkých dárků. Moc děkujeme všem z Golf klubu Karlovy Vary, kteří se o nás skvěle starali, veškerému personálu restaurace, shopu i recepce, a největší dík patří manželům Argmanovým, kteří nám poskytli možnost si na jejich krásném hřišti zahrát.

Výkony hráček se každým turnajem stále zlepšují, určitě tomu velmi přispívají také naše „motolské pondělky“, které nejen že jsou součástí ucelené Golf Tour s bodováním, ale hlavně jsou velmi dobré jako pravidelný trénink. Neboť jak říká jedno přísloví : „těžko na cvičišti – lehko na bojišti“ a to na motolském hřišti, které v žádném případě není hřištěm odpočinkovým, platí dvojnásob.

Jedna z dalších akcí, které pro naše hráčky v rámci naší Golf Tour pořádáme je beseda s hlavním rozhodčím CGF panem Janouškem, která se bude konat ve středu 22.6.05 v 15 hodin v pražském Erpetu, kdy se budeme moci ptát na různé otázky, které nás zajímají a týkají se pravidel. Beseda je určená všem golfistkám, různé situace je možno si rovnou v praxi ukázat na malém kursu. Věříme, že této skvělé možnosti všechny využijeme a zveme všechny hráčky, aby na tuto besedu přišly.

Další dostupné informace o naší Tour najdete na stránkách www.golflady.cz, přihlásit se je možno u pí. Chrpové 737287288 a nebo Redkové 602315636.
Další z našich velkých turnajů se odehraje za měsíc v pondělí 18.7.05
na Konopišti.
Přejeme všem hodně golfových úspěchů.

Marcela Chrpová a Natalie Redková