Golf.cz Tour zavítala do krásného resortu Kaskáda

14.06.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Turnaje

Druhý turnaj Golf.cz Tour se odehrál 12.6. v krásném 27ti jamkovém resortu Golf Brno Kaskáda. Hřiště disponuje třemi devítkami Kamenná, Železná a Dřevěná. Hráči hráli kombinaci Kámen a Železo.

Stalo se již více než tradicí, že na turnajích Golf.cz Tour je vždy krásné počasí. Nebylo tomu jinak ani na Kaskádě.

Od osmi hodin probíhala registrace a současně byla pro hráče připravena snídaně. V půl desáté bylo zahájení turnaje, kdy Petr Nárožný vyzval hráče k přebrání scorecard s číslem jamky, odkud budou startovat. V deset hodin hráči byli již na svých jamkách a mohl se po výstřelu odstartovat turnaj.

Na hráče čekalo hned několik doprovodných programů a vložených soutěží. Pro hráče byl na jamkách připraven catering od společnosti Abaris,  chutnávka vín od společnosti Merite a káva Lavazza. Na buggy se rozváželo portské víno od a alkohol Whisky a Bushmills od Freebar.

I v letošním roce se délka drivů nemusela odhadovat a díky partnerovi Garmin jsme věděli na metr přesně, jak dlouzí byli jednotliví hráči. Každý měl možnost vyzkoušet novinku od společnosti Garmin, která vypadá jako hodinky, ale je to měřič vzdálenosti.

Vložených soutěží bylo hned několik. Tradiční longest drive a nearest to the pin. Partnerem logest drive je All4Golf. Vítěz nearest to the pin si odnesl ubytování na dvě noci pro dvě osoby v rakouském Seefeldu od agentury Help. Následovala Vychlazená jamka, kdy hráč, který zahrál birdie na vybrané jamce, dostal pivní koš od Pivní Mozaiky. Dále super nearest to the pin, který spočívá v tom, že se bere v úvahu pouze míček ve vzdálenosti maximálně na délku putteru od jamky. Vítěz si odnesl lahev vynikajícího vína od Chytrá vínaNovinkou na v letošním ročníku byl Nearest of the flight. Hráči při této soutěži “bojovali” proti sobě, protože hráč, který se trefil nejblíže jamce a nemusel být ani na greenu, se mohl těšit na lahev sektu (doufejme, že se podělil i s ostatními hráči :)).

Poslední vloženou soutěží na turnaji byl trouble shot na podporu Nadačního fondu Pink Bubble, který pomáhá onkologicky nemocným dětem a dospívajícím. Soutěž se hrála před vyhlášením výsledků turnaje. Hráči po přispění 25Kč za jeden odpal, se snažili trefit do připravené bedny na fairwayi, jejímž partnerem byla společnst G2Server. Pro vítěze byla přichystaná cena od AudioPro a to sportovní sluchátka v hodnotě 2.500,-Kč. Vybrala se krásná částka 4 355,-Kč. Děkujeme!

Po odehrání všech pokusů na trouble shotu se přešlo k vyhlášení všech výsledků a opět jsme oceňovali prvních 5 hráčů v každé kategorii.

Děkujeme všem hráčům za účast, za skvěle připravené hřiště a budeme se těšit na další turnaj, který se bude konat 10.7. na Černém Mostě.