Golf.cz Tour odstartovala na Ypsilonce

25.05.2014 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Za slunného dne odstartoval IV. ročník Golf.cz Tour. Téměř již tradičně začala tour na oblíbené Ypsilonce, která nabídla hráčům opět plno výzev. Hřiště bylo opět skvěle připravené, fairwaye krásně střižené, roughy Jediný neduh hřiště byly tentokrát greeny, které prošly airfikací a při puttování to bylo ještě znát. Ani to ale nezkazilo dojem z celého krásné dne. Jak se říká „lepší špatný den na golfu, než-li skvělý den v práci“ :)

Pro hráče bylo připraveno během turnaje plno doprovodného program. Novinkou a největší atrakcí byla účast čtyř krásný PINK CADDY, které doprovázely celým turnajem čtyři vylosované flighty. Hráči si přítomnost PINK CADDY velmi pochvalovali.

Dále byla pro hráče připravena degustace vín od společnost Selvita a taktéž mohli hráči ochutnat vybrané delikatesy od cateringové společnosti Abaris, která připravila vynikající lososy, hamburgery, fresh juice či sladké zákusky a mnoho dalších lahůdek.

Na terase u klubovny si hráči mohli vyzkoušet pohodlí ručně dělaná závěsné postele od Hangingbads.

Po odehrání turnaje si hráči zahráli ještě jednu vloženou soutěž a to trouble shot na podporu Nadačního fondu Pink Bubble. Nadační fond pomáháonkologicky nemocným dětem a dospívajícím. Soutěž se hrála před vyhlášením výsledků turnaje. Hráči po přispění 25Kč za jeden odpal se snažili přepálit překážku před greenem a být co nejblíže jamce. Celková vybraná částka byla 1 950,-Kč. Děkujeme všem za přispění!

Po odehrání všech pokusů na trouble shotu se přešlo k vyhlášení všech výsledků a opět jsme oceňovali prvních 5 hráčů v každé kategorii.

Výsledky turnaje:

Kategorie HCP 0 – 18:
1. místo – Petr Makovský
2. místo – Karel John
3. místo – Miloš Svoboda
4. místo – Luděk Diviš
5. místo – Wanda Vorlová

Kategorie HCP 18,1 – 36:
1. místo – Petr Škarvan
2. místo – Jan Terš
3. místo – Martina Lavičková
4. místo – Radka Makovská
5. místo – Ladislav Pavlík

Kategorie HCP 37- 54:
1. místo – Lukáš Bärtl
2. místo – Pavel Nytra
3. místo – Martin Cichý
4. místo – Gabriela Bosáková
5. místo – Michal Kurzweil

Vložené soutěže:
Longest drive muži: Ondřej Šubrt
Longest drive ženy: Věra Loužecká
Nearest to the pin: Petr Bartoň
Trouble shot: Daniel Böhm