GC Praha – v Motole s úctou ke stáří

22.05.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Golf Club Praha uspořádal v neděli komorní turnaj  k 86. výročí založení klubu  a věnoval ho svým nejstarším.
První flight měl dohromady úcthodných 323 let. Tvořili ho pánové Václav Voves (90 let), Zdeněk Karabec (80), Josef Symon (80) a nejmlaší Václav Bočan (73).  Tento flight se výjimečně a jako jediný mohl po hřišti pohybovat na dvou buginách, které dal klub svým superseniorům k dispozici.
Na terasu se o holi přišel také podívat dlouholetý činovník klubu  a čestný člen Květoslav Kaprál (91)  a po hřišti jako startér kmital stále hyperaktivní  Karel Štrougal (86). Flight nejstarších i Květoslava Kaprála přišli pozdravit prezident klubu Robert Tůma, hospodář Miloslav Bouček a manažer Jaroslav Kunzl.

Hrálo se devět jamek Old Course. Od klubovny se odpalovalo se přes driving range na původní jedničku, dnes trojku green a končilo se na dnešní dvojce. Hrála zhruba stovka členů.

Kdo vyhrál nebo skončil poslední není důležité. Za krásného nedelního dne se podařilo vyjádřit úctu našim nejstarším členům a mimo jiné finančně podpořit Nadaci Hanuše Goldscheidera pro mládež.   Sbírka od členů pro nadaci vynesla 19.200 Kč.

Počet přečtení: 2 890
Komentáře
 • Ota Doležal napsal:

  Velký obdiv patří těmto pánům golfistům !

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Square 300 Golf.cz