Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

EPD Tour Olympus Classíc Liberec – vítězí Max Kramer

27.06.2007 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Liberecká Ypsilonka hostila první turnaj European Professional Development (EPD), konaný v České republice. Turnaj nesl jméno sponzora Olympus Classic. Zvítězil Němec Max Kramer (-5). Druhou příčku obsadil Holanďan Tako Remkes (-4), třetí Niels Kraaij (-3). Cutem prošli tři čeští hráči. Nejlépe se umístil Jakub Kučera, který obsadil vynikající čtvrté místo (-2). Petr Skopový skončil na 9. místě (E), Petr Mrůzek na 39. místě (+14).

Třiadvacetiletý Němec Max Kramer z Fuldy je v profesionálním golfu nováčkem, přestoupil v lednu letošního roku. Olympus Classic v Liberci je jeho druhé vítězství na Renault EPD Tour. Jeho skore na Ypsilonce je 70,71,70 -5.

Olympus Classic v Liberci je prvním turnajem EPD konaným v České republice. Ypsilonka se svého úkolu zhostila znamenitě. Hráči i funkcionáři si pochvalovali kvalitu hřiště a zázemí.

Turnaje se zúčastnilo jedenáct českých profesionálů, pouze třem se podařilo projít cutem.
Velmi dobře si vedli Jakub Kučera s Petrem Skopovým. Kučera obsadil čtvrté místo (-3), Skopový deváté (E). Nedařilo se Petru Mrůzkovi, jehož poslední dvě kola posunula na 39. místo.

Výsledky