EPD Tour Bohemia Franzensbad Classic – zvítězil Holanďan De Vries, Marek Nový na 2. místě

24.06.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje

Turnaj DPD Tour Bohemia Franzensbad Classic, který se hrál  22. – 24. června na hřišti Golf Clubu Františkovy Lázně v Hazlově vyhrál s velikým náskokem Holanďan Floris DeVries. Na druhém děleném místě se o devět ran zpět umístili český hráč Marek Nový a další Holanďan Richard Kind (oba -1).

Středa 24.6 – den poslední
Český profesionál Marek Nový obsadil vynikající druhé místo (-1)

a získal tak zatím nejlepší umístění ve své krátké profesionální kariéře.  S přehledem vyhrál Holanďan Floris DeVries (-10).  Druhé místo s Novým dělí další Holanďan Richard Kind. Nový získal za dělené druhé místo prémii 2.206 Eur,  zhruba 57.000 českých korun.

Úterý, 23. června – den druhý
Marek Nový se neudržel ve vedení hrál +2 a ustoupil na 3. místo (celkem -2). Ve vedení zůstal Holanďan Richard Kind, který hrál druhé kolo v paru. Přidal se k němu jeho krajan Floris De Vres, oba -4. O sedm míst si polepšil Jakub Kučera a vystoupil na 5. místo (+1). Zedníček se Schovánkem se nachlup vešli do cutu. Němec a Krejčí do třetího kola nepostoupili.