Dobrý měsíc Petra Štrougala

17.08.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

O Petru Štrougalovi toho běžně v golfových médiích moc nepřečtete. Odborníci ví, že je to vynikající golfový pedagog, je mu 45 let a  je Head Pro na pražské Zbraslavi. Informace o něm ze světa soutěžního golfu byly doposud velmi vzácné.

Až před dvěma týdny, kdy překvapivě zvítězil na mistrovství České PGA na rány v Karlových Varech v konkurenci „ostrých“ Playing Pro a zahraničních hráčů. Jeho vítězství se vší úctou opravdu, ale opravdu nikdo nečekal. O to je cennější, že titul vyfouknul kvalitním mladým hráčům, kteří si na něj hlasitě brousili zuby, ať už to byl Filip Mrůzek, Stanislav Matuš nebo Martin Příhoda.
Za své vítězství obdržel Štrougal prémii 85.000 korun.

A dnes přiletěla z Konopiště další překvapující zpráva. Petr Štrougal zahrál na Josko Pro-Amu šestou jamku šestkou železem na jediný úder, neboli mýtické hole-in-one. Získal na tuto jamku vypsanou cenu, parádní osobní automobil Volvo XC60, v ceníkové hodnotě kolem  jednoho milionu korun.  Srpen je dobrý měsíc.   „Štrougimu“  posíláme na Konopiště upřímnou gratulaci a ujištění o upřímné závisti.

Na snímku je Petr Štrougal se svým novým vozem. Štrougal je  ten vlevo v pruhovaném. Vpravo v zeleném je jakýsi náhodný kolemjdoucí, kterému se líbilo mávání.

foto Facebook – profil Michaela Jona

.