Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Dětský La Jolla Cup

16.01.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Turnaj s účastí těch opravdu nejmenších proběhl v neděli, 15. ledna v pražském Erpetu, pod sponzorskou záštitou společnosti La Jolla. Turnaj je součástí Dětské Erpet Indoor Golf Tour 205/2006. Hrálo se v osmi kategoriích ve kterých zvítězili Zdeněk Sita, Karolína Martinčová, Vít Halamíček, Vojtěch Mitterwald, Daniel Vodička, Barbora Knapová, Matěj Babiš a Cyril Cejnar.

La Jolla je společnost, která se zabývá především dětským golfovým vybavením a děti jsou její cílová skupina. Její představitel David Tešný pořádá pro děti řadu golfových turnajů, v zimě a v létě. Ty zimní zařadil do Dětské Erpet Indoor Golf Tour 205/2006. Jeden z nich se pořádal v neděli, 16. ledna.
Turnaj byl nabitý, hrálo téměř sedm desítek dětí, rozdělených do osmi kategorií. Opticky nejzajímavější je kategorie chlapců do šesti let, kde někteří hráči nejsou vyšší než můj putter. Výška však nic neznamená. Dokazuje to talent od přírody Zdeněk Sita, kterému ještě není ani pět let, ale jeho švih je už nyní téměř bezchybný. Rána za ranou, všechnny stejně rovné, všechny stejně dlouhé. Takový úkaz stojí za shlédnutí a zapamatování. Ostatní doufám prominou, když tomuto klučinovi věnuji více než jeden obrázek.

Není li u obrázku vítězů uvedeno jinak, stojí medailisté jako na stupních vítězů: první uprostřed, druhý vlevo, třetí vpravo