Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

DĚTSKÝ GKL CUP

10.12.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

V letošní „zimní“ sezóně se v neděli. 8.12 v Erpetu uskutečnil již čtvrtý dětský turnaj. Tentokrát byl pořadatelem Golfový klub Líšnice. V letošní „zimní“ sezóně se v neděli. 8.12 v Erpetu uskutečnil již čtvrtý dětský turnaj. Tentokrát byl pořadatelem Golfový klub Líšnice.
Součástí těchto turnajů je i tzv. PRAVIDLOVÁ soutěž, kdy každý hráč obdrží písemný test, který odevzdá Václavu Janouškovi. Ze správných odpovědí jsou losovány 3 děti. Vylosovaní obdrželi hru Exxpedice od Časopisu Golf. Správně odpověděli: Tomáš Uher, Aneta Burešová, Lucie Šarochová, Samanta Budínová, Vilém Zulák a Jan Šaroch. Poslední tři í byli vylosováni. Dále se hrála soutěž na jamce č.4 Banff Springs o nejlepší přihrávku. Zde zvítězil Michal Pospíšil z GC Praha a získal roční předplatné Časopisu Golf.
Ceny, které věnoval GK Líšnice předával ředitel GKL pan Tomáš Slavíček.
Pro děti bylo připraveno tradiční občerstvení (štrůdl, ovoce, pití nealko) a velmi krásný dort, po kterém nezbyl ani drobeček. Organizátory turnaje byla tradiční dvojice Karel Vopička a Václav Janoušek.

Hrálo se tradičně od 8:00 hodin a to v 6 kategoriích.
A – začínající děti do 10 let bez hcp a ZK
B – začínající děti bez hcp a ZK od 11 do 14 let
C – mladší žáci a žákyně do 12 let s hcp
D – starší žákyně do 14 let s hcp
E – starší žáci do 14 let s hcp
F – kadeti a kadetky do 16 let

Výsledky jsou na SERVERU ČGF (v kategorii starších žáků a žákyň si musíte žákyně ze společné výsledkové listiny tzv. vytáhnout)