Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

DĚTI VRCHOLOVÝCH SPORTOVCŮ V AKCI

22.11.2001 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Po Golfcentru Erpet Praha zahájilo také Golcentrum Čechie Praha seriál "indoor" turnajů pro mládež. Sobotní akce sponsorované firmou CCS se zůčatnily čtyři desítky mladých golfových adeptů mezi nimiž se prezentovaly i děti bývalých vrcholových sportovců, jako například Jessica Kordová, dcera našeho dlouholetého tenisového reprezentanta Petra Kordy a nebo Petr Bříza, syn sparťanského hokejového brankáře Petra Břízy. Po Golfcentru Erpet Praha zahájilo také Golcentrum Čechie Praha seriál „indoor“ turnajů pro mládež. Sobotní akce sponsorované firmou CCS se zůčatnily čtyři desítky mladých golfových adeptů mezi nimiž se prezentovaly i děti bývalých vrcholových sportovců, jako například Jessica Kordová, dcera našeho dlouholetého tenisového reprezentanta Petra Kordy a nebo Petr Bříza, syn sparťanského hokejového brankáře Petra Břízy.
Turnaj byl důkazem, že golf i v našich končinách zapouští kořeny a podle našeho názoru není příliš vzdálená doba kdy i v tomto sportovním odvětví budeme hrát jedny z prvních houslí.

Je zajimavé, že ve všech čtyřech smíšených věkových kategoriích dominovala děvčata. Ve skupině do 6 let si odnesla medaili Markéta Coubalová z GK Čechie, v kategorii do 10 let Karolína Slapníčková z GC Praha, v kategorii do 12 let Edita Urbanová z GC Konopiště a konečně v kategorii do 14 let Jana Kotková z Ještěd Golf and Country Clubu. Budíž výsledky prvního mládežnického „indoor“ turnaje v Čechiie Praha pro chlapce výzvou?. [Gallery not found]