ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Czech PGA Tour Beroun – zvítězil amatér Filip Mrůzek

31.05.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

MruzekFilipVlajka(czechpgatour.cz)  Pro triumf ve třetím turnaji Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2010 si v Berouně s nebývalým klidem a jistotou došel amatér Filip Mrůzek. Osmnáctiletý talent se nenechal nijak vyvést z míry z vedení po prvním kole a v pondělí svou hru s přehledem kontroloval. Ve všech herních činnostech byl velice precizní a když dostal šanci útočit, tak ani na okamžik neváhal. Ukázal, že i přes svůj nízký věk se nebojí přiměřeně riskovat.
V průběhu pondělního kola rozhodně nehrál přehnaně “na údržbu”, ale snažil se si cestu k prvenství vyšlapat sám. Vzhledem k tomu, že je stále ještě amatér, nemusel se nijak stresovat tlakem z příležitosti sáhnout si na kvalitní finanční prémii. Pondělní kolo v chladném a větrném počasí zvládl v paru a na závěr turnaje vystřihl pětimetrovým puttem birdie. Celkově pak udržel skóre -6.
nejlepsi

Druhý za  Filipem Mrůzkem skončil Petr Skopový, který se oproti prvnímu kole zlepšil o jednu ránu a s výsledkem -1 bere nejvyšší prize money 55 tisíc korun. Na vítěze ztratil pět ran. Třetí pozici vyválčil po nepodařeném začátku druhého kola Viktor Skalle. Za Skopovým zaostal o jednu ránu.

Foto  © Antonín Krčmář

Konečné pořadí:

Vysledky

Počet přečtení: 7 373
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017