Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Vstup na Czech Open 2010 v Čeladné bude zdarma

07.07.2010 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

(cezchopen2010.cz) Vrcholná událost letošní české golfové sezóny se blíží. Czech Open 2010 se bude konat od 19. do 22. srpna v Prosper Golf Resortu Čeladná. Přípravy na turnaj finišují a pochopitelně je vše podřízeno tomu, aby se celá akce setkala s širokou podporou golfové veřejnosti. Proto se organizátoři a promotérská společnost Quirit Alfa rozhodli, že letos bude vstupné pro všechny registrované návštěvníky zdarma.

Registrace bude probíhat na oficiálních stránkách turnaje – www.czechopen2010.cz – a bude veřejně přístupná všem zájemcům. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a na e-mail přijde zpráva o vygenerovaném identifikačním čísle. Následně pak divák může vyzvednout elektronickou vstupenku, vytisknout si ji a s touto pak bude mít vstup na turnaj Czech Open 2010 zcela zdarma. Vše trvá pouze několik málo minut.

„Chceme, aby na turnaj přišlo co nejvíce diváků,“ říká hlavní promotér turnaje Stephen A. Flanagan. „Doufáme, že díky volnému vstupu sem přijedou golfoví fanoušci z celé České republiky a vytvoří ještě lepší atmosféru, než jaká byla na turnaji loni. Proto jsme se rozhodli k tomuto kroku a vyšli vstříc široké golfové veřejnosti.“

Czech Open 2010 bude golfovým svátkem, který díky vstupnému zdarma bude otevřený každému. Na hřišti Prosper Golf Resort Čeladná bude opět k vidění nejlepší evropský golf a organizátoři doufají, že početná divácká kulisa posune úroveň turnaje zase o kousek výš.