ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Czech Open 2010 Čeladná – maršál nebude chybět na startu!

23.06.2010 | Michael Jon | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Dnes skončila dvoukolová kvalifikace na turnaj European Tour, který bude odstartován v Čeladné už za necelé dva měsíce.  Divoké karty získali Martin Rudecký, Jiří Štryncl a Lukáš Tintěra. Skutečný počet startujících českých profesionálů bude znám teprve poté, kdy budou rozdány sponzorské karty a kdy budou uzavřeny přihlášky.

Divoké karty získali také dva amatéři,  Jan Ryba a Slovák Peter Švajlen. Švajlen o svojí kartu musel bojovat v rozehrávce  s Michalem Pospíšilem.

Martin Rudecký je  člen PGAC, který při loňském turnaji pracoval v roli Chief Marshala.
V loňském roce získal zlatou medaili ve finále amatérského mistrovství světa WGC. Bývalý marshal Prosper GC Čeladná získal titul mistra světa v kategorii HCP 0-5. Loňské patnácté finále WGC se konalo od 24. do 31. října ve Španělsku v Marbella Club Hotel & Golf Resort a Flamingos Golf Club. Martin Rudecký je členem PGAC od letošního roku.

Na Czech Open bude startovat  šest českých hráčů:

Marek Nový – vítěz Order of Merit PGAC 2009
Martin Rudecký
Jiří Štryncl
Lukáš Tintěra
Martin Příhoda (am) – jamkový Mistr ČR
Jan Ryba (am)

Počet přečtení: 2 798
Komentáře
 • Michael Jon napsal:

  Dobrý den. Zkusím to já. Divoké karty jsou přidělovány novým majitelům podle jasných kritérií. V letošním roce získal jednu DK samosebou i leader Order of Merit, ovšem (jak je zvykem) toho loňského. Takže bude hrát Marek Nový. Spolu s nim pak tři nejlepší v Order of Merit PGAC ke 3. srpnu 2010. Ostatní měli možnost hrát dvoudenní kvalifikaci o další tři místa.
  Hezký den, M.Jon

 • Petr napsal:

  tak trochu nechápu, proč neni přihlášen i současný průběžný vítěz Order of Merit PGAC 2010 Horsky. Má na to někdo logickou a pravdivou odpověď?

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017