Czech Open 2010 Čeladná – maršál nebude chybět na startu!

23.06.2010 | Michael Jon | publikováno v rubrice Turnaje

Dnes skončila dvoukolová kvalifikace na turnaj European Tour, který bude odstartován v Čeladné už za necelé dva měsíce.  Divoké karty získali Martin Rudecký, Jiří Štryncl a Lukáš Tintěra. Skutečný počet startujících českých profesionálů bude znám teprve poté, kdy budou rozdány sponzorské karty a kdy budou uzavřeny přihlášky.

Divoké karty získali také dva amatéři,  Jan Ryba a Slovák Peter Švajlen. Švajlen o svojí kartu musel bojovat v rozehrávce  s Michalem Pospíšilem.

Martin Rudecký je  člen PGAC, který při loňském turnaji pracoval v roli Chief Marshala.
V loňském roce získal zlatou medaili ve finále amatérského mistrovství světa WGC. Bývalý marshal Prosper GC Čeladná získal titul mistra světa v kategorii HCP 0-5. Loňské patnácté finále WGC se konalo od 24. do 31. října ve Španělsku v Marbella Club Hotel & Golf Resort a Flamingos Golf Club. Martin Rudecký je členem PGAC od letošního roku.