Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Czech Mid-Amateur Tour – Západočeský dvojblok Mariánské Lázně – Karlovy Vary

30.08.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Po prázdninové pauze pokračovala mid-amatérská serie dalšími turnaji. Západočeský dvojblok, tedy dva turnaje na našich nejstarších hřištích v Mariánských Lázních a Karlových Varech, byly pro hráče připraveny 27.srpna – Mariánské Lázně a 28.srpna – Karlovy Vary.

 
Oba dny provázelo hráče nádherné počasí a tak si mohli všichni užít končící prázdninovou atmosféru.
Do Mariánek si přivezl nejlepší formu Honza Šubík, který zvítězil velmi kvalitním výkonem 75 ran. Na stříbrnou příčku se výkonem 76 zařadil Kosmas Iliadis a bronz si z Mariánek odváží Petr Kulich za 77 ran. V ženské skupině se letos poprvé po zranění objevila Eva Hlaváčková a znovu potvrdila, že patří mezi naše nejlepší mid-amatérské hráčky. Zvítězila výsledkem 82 ran. Na druhém místě skončila Vera Knihová se skóre 84 ran a bronz patří Pavle Přibylové za 87.

 V Karlových Varech čekalo na hráče skvěle připravené hřiště a letní počasí. S náročnou karlovarskou osmnáctkou, kde se nedávno konalo Mezinárodní mistrovství ČR na rány si nejlépe rozuměl Jarda Řádek, který přinesl výsledek čtyři nad par tedy 76. Naprosto stejný výkon předvedl letošní mezinárodní mistr ČR mid-amateur Robert Bouška, pouze horší druhá devítka ho odsunula na stříbrnou příčku. Bronz si z Karlových Varů odváží David Krajný za 79.

Eva Hlaváčková stejně jako den před tím v Mariánkách vítězí výkonem 83 a velmi suverénně dohání bodovou ztrátu způsobenou svou neúčastí z důvodu zranění. Na druhém místě skončila Pavla Přibylová s výsledkem 87 a bronzovou příčku obsadila Martina Plachá za 90 ran.

 Soutěž pokračuje dalším turnajem 3.září na novém privátním hřišti v Berouně.

 Výsledky Mariánské Lázně       Výsledky Karlovy Vary

Odkazy: …… Royal GC Marináské Lázně ….. Hřiště na satelitní mapě …… . GC Karlovy Vary ….. Hřiště na satelitní mapě ….. Stránky MId-Golf

foto: mid-golf.cz