Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Czech Mid-Amateur Tour 2011 – mistrem je Milan Pospíšil

23.09.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Michal Pospíšil

Dvoudenní finálový turnaj Playoffs se odehrál na výborně připraveném hřišti Prague City Golf Resortu na Zbraslavi. Z vítězství se po velmi slušném výkonu radoval Milan Pospíšil, který již zvítězil v několika turnajích v minulosti. Současně se stal i absolutním vítězem letošního ročníku.

Ranní mlha zahrozila pouze ve středu, ale nakonec se start nemusel posunovat. Počasí zcela ignorovalo blížící se podzim, mraky se roztrhaly a téměř všichni už dohrávali v letních tričkách. Výborný stav hřiště, upravené fairway, hratelné roughu avšak velmi těžké greeny, to je současná osmnáctka na Zbraslavi. Velké poděkování za skvělou práci proto patří celému týmu v čele s ředitelem resortu Karlu Kučerovi.

V ženské kategorie zvítězila a absolutní vítězkou se stala Martina Plachá.

Vítězem mužské kategorie se stal Milan Pospíšil, který zahrál 81, 82. Stříbro si výsledkem 82, 82 odvezl Milouš Kvaček a bronzový Alexandr Soukup zahrál také 85, 80.

Martina Plachá

Slavnostní večer, kde budou dekorováni vítězové je připraven na 24.listopadu v hotelu InterContinental. Už nyní se dokončuje příprava na ročník 2012, kdy se počítá s pěti turnaji. Hrát se bude v Mladé Boleslavi, Berouně, Karlštejně, Zbraslavi a finálový turnaj se uskuteční v září na Albatrossu. Velkou změnou bude změna věkové hranice podle amerického vzoru. Vše se dozvíte včas  na www.mid-golf.cz.

S jubilejním 10. ročníkem mid-amatérské soutěže přichází zcela nový model, který opustil uzavřenou skupinu hráčů a nabídl tak možnost zkusit si zahrát prestižní soutěž velké skupině golfistů ve věku nad 35 let (muži) a nad 30 let (ženy). Pokud jste ještě o těchto změnách neslyšeli, naleznete vše včetně propozic na nových stránkách www.mid-golf.cz.

 

Ilja Ehrenbereger