ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Czech Mid-Amateur Tour 2009 – v Austerlitzu vítězí Bouška a Plachá

16.05.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Je to už sedm let, kdy se hrál první turnaj mid-amatérské série právě na Slavkově. Tehdy ještě na devítijamkovém hřišti a se starou klubovnou. Dnes je všechno jinak, osmnáctka s parem 72, krásná klubovna, vynikající gastronomické služby a komfortní ubytování v bungalovech přímo na hřišti.Druhý turnaj midů se nakonec odehrál bez deště i když celý den visely husté mraky nad celou slavkovskou kotlinou. I obávaný vítr se ztišil a tak panovaly celý pátek poměrně ideální podmínky na hru. Jedinou nepříznivou stránkou byly grýny, které ale v minulosti patřily vždy k nejlepším u nás avšak loňské problémy se přenesly i do letošního jara. Drtivá většina grýnů byla silně zapískována a tak patování dělalo problémy skoro všem hráčům.

V ženské kategorii si nejlépe poradila s linksovou osmnáctkou Martina Plachá a výkonem 80 ran jasně zvítězila s velkým náskokem 7 ran před druhou Barborou Stárkovou, která se do letošního ročníku dostala z kvalifikace. Bronz si ze Slavkova odváží Iveta Uhrová za 88.

Robert Bouška naprosto zúročil svou zimní přípravu na Floridě a jasně zvítězil výkonem 74, když si během dne připsal 4 birdie a dokázal tak, že jeho účast na blížícím se International European Mid-Amateur Championship je naprosto zasloužená. Stříbrnou příčku vybojoval za 76 domácí Jirka Symerský. Další reprezentant Vítek Rotter stanul opět na pomyslné bedně a za 78 bere bronz. 

Túra pokračuje dalším turnajem v pátek 22. května na Karlštejně. 

Výsledky    Výsledky B

Ilja Ehreneberger,  foto:  www.mid-golf.cz

Počet přečtení: 1 104
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017