Czech Golf Amateur Tour – Prezident Masters, Slavkov

21.09.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Závěrečným turnajem Prezident Masters skončila  o víkendu ve Slavkově nejvyšší soutěž jednotlivců 2008 – Czech Golf Amateur Tour 2008 (CGAT).  V turnaji zvítězili  Milan Vantuch z hostitelského GC Austerlitz a Marie Šebestová z Park GCTJM Ostrava.  Vítězi celého CGAT 2008 se stali Jan Mergl z Royal GC Mariánské Lázně a Marie Šebestová z Park GCTJM Ostrava.

 

Milan Vantuch z GC Austerlitz a Marie Šebestová z Park GCTJM  Ostrava zvítězili v posledním „křížkovém“ turnaji Czech Golf Amateur Tour 2008. Na druhém místě se umístili Jan Mergl z Royal GC Mariánské Lázně a Klára Spilková z GC Erpet Praha. Třetí místa obsadili Ondřej Chlebiš Park GCTJM Ostrava a Karolína Vlčková z GC Líšnice.

Vítězi Czeh Golf Amteur Tour 2008 se stali Jan Mergl a Marie Šebestová.

Zatímco vítězství Jana Mergla v letošním ročníku Czech Golf Amateur Tour nemohlo již téměř nic ohrozit, byla v ženské soutěži situace daleko napínavější.
Ještě před turnajem vedla žebříček Lucie Hinnerová a šanci na vítězství měly také Váňová, Pavlíčková a Šebestová. 
V turnaji však Hinnerová skončila až na 10. místě a nesnížila si body v žebříčku. Stejně tak Váňová, která skončila devátá a Pavlíčková, která skončila sedmá, obě bez možnosti snížení počtu bodů.  Marie Šebestová si první místěm snížila počet bodů na 10. O  jediný bod před Hinnerovou zvítězila.

Czech Golf Amateur Tour je série sedmi turnajů, kterou pořádá ČGF jako soutěž nejlepších amatérských golfistů.  Turnaj prezident Masters je závěrečným turnajem série.  Hrála se dvě kola v sobotu a neděli. Právo účastnit se Prezident Masters měli  ti hráči, kteří odehráli  alespoň čtyři turnaje letošní CGAT a jsou do 40 místa mužů nebo do 20 místa žen.  Výsledek Prezident Masters se započítává do celkového hodnocení CGAT 2008.

 

Informace o hřišti …. Hřiště na satelitní mapě ….. žebříček CGAT muži ….. žebříček CGAT ženy

 

Z Archivu Golf.cz – CGAT Prezident Masters:    ….. 2007 ….. 2006 ….. 2005