Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Czech Golf Amateur Tour Hella.cz – na Nové Americe vítězí Skalle a Krásová

23.08.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Viktor Skalle a Kateřina Krásová (oba GK Čechie)  zvítězili v  pátem turnaji nejvyšší amatérské série. Druhá místa obsadili Ondřej Lieser a Veronika Holišová, třetí místa získali Pavel Máj a Šideri Váňová.  Při turnaji padly dva hole in one a jeden ještě vzácnější albatros. Albatros a Hole in one zahrál v jednom kole Stanislav Matuš.

Viktor Skalle(-4) a Kateřina Krásová (+1), oba z GK Čechie vyhráli pátý turnaj CGAT na Nové Americe. Za nimi se umístili Ondřej Lieser (-2) z Ypsilonky  a Veronika Holišová z Park GCTJM Ostrava (+2). Třetí místa obsadili Pavel Máj (E) z GC Erpet Praha a Šideri Váňová (+4)  z GK Čechie.

Lídři prvního kola propadli. Martin Bešta z GC Erpet Praha hrál v druhé kole o šest ran hůře (70,76) a spadl na konečné 8. místo (+2). Ještě hůře dopadla Adélka Cejnarová. Po skvělém prvním kole 71 (-1) hrála v druhém o 12 ran  hůře a skončila na konečném 12. místě (+10).

V turnaji se neprosadili favorité. V mužské soutěži se Jiří Korda umístil až na 6. místě (+1), Stanislav Matuš na 7. místě (+2), Aleš Procházka na 15. místě (+5), Daniel Suchan na 18. místě (+6),  Jan Mergl na 24. místě (+8).  Michal Pospíšil a Martin Příhoda turnaj vynechali.

V ženské soutěži se za nepřítomnosti Spilkové, Vlčkové a Růžičkové prosadila mladinká a stále se lepšící Kateřina Krásová. Sylva Michálková obsadila 5. místo (+4), Emily Curry Bartoňová skončila na 6. místě (+6).

Nebývalý kousek se podařil Stanislavu Matušovu z Prosper GC Čeladná. V prvním kole zahrál na šesté jamce Albatros (pětiparovou jamku zahrál na dva údery)  a na 12. jamce Hole in One (jamku na jeden úder).
Na 8. jamce 1. kola zahrála Hole in One také Tereza Vavrušková. 

Výsledky

Odkazy: …… GC Nová Amerika …… Hřiště na satelitní mapě …… Žebříček CGAT