Czech Golf Amateur Tour 2008 – v major turnaji na Konopišti vítězí Jan Mergl a Lucie Hinnerová

03.08.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje

Jan Mergl z Royal GC Mariánské Lázně a Lucie Hinnerová z GC Brno zvítězili v turnaji naší nejvyšší soutěže Czech Golf Amateur Tour, prezentovaném Raiffeisenbank. Turnaj se hrál 2. a 3. srpna na Konopišti s vyšším koeficientem bodů do žebříčku. Druhá místa obsadili Vojtech Dostál z GC Erpet Praha a Marie Šebestová z Park GCTJM Ostrava. Třetí skončili Pavel Máj z GC Erpet Praha a Karolína Vlčková z GK Líšnice.
Na turnaji chybělo mnoho našich předních hráčů, kteří reprezentují Českou republiku, nebo se indviduálně účastní na Mezinárodním mistrovství ve Švýcarsku a na EGA Challenge Trophy Boys na Slovensku.