ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Czech Golf Amateur Tour 2006 Major

30.07.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Krásné prostředí Golf Resortu Konopiště hostilo ve dnech 29.-30.7.2006 další turnaj CGAT, označeným jako Major. Hrálo se na výtečně připraveném hřišti DEste a protože vedra polevila, dostavily se i skvělé výsledky – po prvním dnu celkem 9 hráčů přišlo se skorem pod par. Z vítězství se nakonec radovali Pavel Korda a Zuzana Mašínová.

Vítězství z loňského Majoru (který se konal rovněž na Konopišti) obhajovali Roman Svoboda a Petra Kvídová. Letos však na tomto turnaji našli přemožitele. Na první příčce přenocovali po sobotním prvním kole Tomáš Kamas z GC Mnich se skvělými 69 údery, druhý byl Rudolf Nechanický a třetí Marek Toman (oba RGCML, oba 70) a Zuzana Mašínová. Ta zahrála dokonce 68 ran. Druhá byla Edita Nechanická, RGCM a třetí Tereza Vavrušková z GCEP, obě v paru 72.

Nedělní výsledky však ještě pořadím zamíchaly, skvělé výsledky přinesli Petr Strýček 69 a Pavel Korda, který díky svým 67 (celkem -6) zvitězil v celém turnaji. Druhé místo obsadil Ruda Nechanický (-4), třetí se umístil Jan Ryba (také -4).
V ženách kralovala Mašínová Zuzana, ktará svým vyrovnaným výsledkem 68,70 ran bez nejmenších problémů zvítězila. Byla následována Vavruškovou Terezou a Nechanickou Editou.

Velká pochvala patří hráčům a soutěžnímu výboru za perfektní zvládnutí přerušení, které bylo způsobeno silnou bouřkou.

Výsledky

Počet přečtení: 643
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017