Čtvrtý turnaj Golf.cz Tour proběhl na Ypsilonce

27.07.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Ve středu 25.7. proběhl čtvrtý turnaj Golf.cz Tour, který se konal na jednom z nejkrásnějších hřišť České republiky na Ypsilonce (Ypsilon Golf Resort). Hráče přivítalo hřiště velmi příjemně s krásným počasím, které vydrželo po celou dobu konání turnaje. Kvalita hřiště byla dle místního standardu na vynikající úrovni. Při příjezdu na hráče čekaly krásné hostesky, které s úsměvem vítaly, zaregistrovaly a předaly hráčům svačiny od Českého Gruntu a vody Activant. Po rautové snídani v devět třicet přivítal moderátor a zpěvák Ondřej Hejma všechny hráče a při této příležitosti si zástupci flightů losovali jamky, ze kterých startovali. Při té příležitosti si mohli hráči prohlédnout krásný francouzský nábytek od partnera Chez Monique či prezentaci ekologicky úsporných domu od společnosti Okal.

Lehce po desáté hodině hráči uslyšeli výstřel, který dal signál všem flightům, že mohou začít hrát a užít si krásný den plného golfu. Pro hráče bylo již tradičně na hřišti připraveno mnoho občerstvení. Restaurace Mozaika připravila vynikající osvěžující nápoj, jednohubky a novinkou byl borůvkový knedlík. Dále se hráči mohli povzbudit u kávy od Mocca cafe a zahnat hlad u čerstvě dělaných panini od Crocodille. Na hráče čekal i mobilní resp. buggy servis, který vozil další svačiny, vody a jiné chutné tekutiny na dodání kuráže pro nadcházející jamky.

Během hry bylo pro hráče připraveno několik vložených soutěží – longest drive, nearest to the pin, supernearest to the pin, vychlazená jamka (pivní balíčky z Pivní Mozaiky), hole in one (domácí sauna od společnosti Dyntar). Nejzajímavější byl pro hráče longest drive, kdy se měřila přesná vzdálenost každého odpalu hodinkami od společnosti Garmin. Nejdelším hráčem se stal Luboš Klement jr., který svůj drive poslal z bílých odpališť do vzdálenosti 277 metrů.

Ještě před vyhlášením výsledků byla vyhlášena vložená soutěž trouble shot, kterého se zúčastnilo mnoho hráčů. Ještě aby ne. Veškerý výtěžek putuje na pomoc onkologicky nemocným dětem, kterým pomáhá Nadační fond Pink Bubble. Pro vítěze trouble shotu byla připravena cena green fee na hřiště Ypsilon Golf Resort a fotoaparát od společnosti Casio v hodnotě 7 tis. Kč. Celkový výtěžek byl 3 675Kč!  Děkujeme partnerů a hráčům, kteří přispěli!

Na turnaje byla představena i nová cestovní kancelář Hole in 1 travel, založena za podpory našeho serveru www.golf.cz, která pro hráče připravila zajímavé golfové zahraniční nabídky. Bližší informace na http://www.holein1travel.com/

Výsledky turnaje:

Kategorie HCP 0 – 18:
1. místo – Karel John
2. místo – Milan Blažek
3. místo – Jakub Keprta

Kategorie HCP 18,1 – 36:
1. místo – Jekatěrina Šmídová
2. místo – David Korbut
3. místo – Karol Koldinský

Kategorie HCP 37- 54:
1. místo – Pavel Gadžuk
2. místo – Tomáš Slabý
3. místo – Michal Peterka

Vložené soutěže:
Longest drive muži: Luboš Klement jr. s 277 metry
Longest drive ženy:
Jana Štruncová s 147 metry
Nearest to the pin: Lucie Antonsonová s 126 cm od jamky
Vychlazená jamka: Václav Malý
Trouble shot: Ivan Ulč – jeho míček dopadl 67 cm od jamky

Kompletní výsledky turnaje.