ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

CHARITATIVNÍ MIKULÁŠSKÝ TURNAJ DVOJIC

10.12.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Turnaj se hrál jako charitativní již potřetí. V roce 2000 byl výtěžek předán faráři kostela v Líšnici na obnovu věžních hodin, v roce 2001 se výtěžek předal Nadaci Hanuše Goldscheidera pro podporu rozvoje mládežnického golfu a letos byl výtěžek předán starostce obce Štěchovice pro jejich Dům s pečovatelskou službou, který byl v srpnu zničen povodní.Začalo se hrát v sobotu, 7.12. v 9:00 na Líšnici, kde dvojice hráli 1×9 jamek tzv. výběrový drive. Potom se jelo do Erpetu, kde se od 12.00 hrálo nejdříve 1×9 jamek klasická čtyřhra na FSG simulátorech a potom 1×6 jamek Fourball ? Best Ball na kurzu Erpet.
Vítěz byl určen prostým sečtením umístění ze 3 her ? disciplín. Vítězem se stala dvojice Petr Zach – Ludvík Zonyga z pražského Erpetu se stejným umístění jako dvojice mladých hráčů Lukáš Princ ? Josef Beneš (protože i druhé kritérium tj. součet všech ran bylo stejné rozhodovalo třetí kritérium a to bylo: součet ran z posledních dvou soutěží). Třetí byla dvojice Arnošt Miketa ? Luboš Hakl. Vzhledem k tomu, že každý hráč mimo vkladu byl povinen přinést i zabalenou cenu, odcházeli všichni hráči odměněni a příjemně unaveni z celodenního soupeření.
Celá částka, která se vybrala tj. 42 400,- Kč byla předána jako dar, protože veškeré náklady tj. hřiště, FSG, občerstvení bylo na náklady pořádajících klubů tj. GK Líšnice a GC Erpet Praha.

Počet přečtení: 815
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017