2. CGAT ve Slavkově

16.05.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Neděle – finálové kolo
Čtrnáctiletý Matyáš Zapletal z GC Kunětická Hora získal své první vítězství v „dospělém“ turnaji. Výkonem +4 porazil o dvě rány Davida Mrázka z GC Karlovy Vary (+6). O třetí pozici (+7)  se podělili Václav Lébl z Líšnice a Martin Pospíšil.

V ženské soutěži dominovala Slovenka Natálie Hečková (+1). O tři údery předstihla Terezu Meleckou z Brna (+4), a o pět Kristýnu Frýdlovou z Erpetu (+6).

Konečné Top 10 muži a ženy:

Sobota – 2. kolo
Dnešní skvělý výkon 68 ran  přivedl do čela mužské soutěže mladého Matyáše Zapletala (+1), který vede o tři údery před druhým Davidem Mrázkem (+4) a Martinem Pospíšilem (+4). Pospíšila zdobí Hole in One na 3. jamce par 4!

V ženské soutěži stále vede Slovenka Natálie Hečková (+8), která se nedávno tolik vytáhla mezi profesionály na Hant Trophy ve Skalici. Má náskok dvou úderů na Terezu Meleckou z Brna  (+10) a Kristýnu Frýdlovou z Erpetu (+11).

Druhé kolo provázel déšť a silný vítr. Do třetího kola postoupí nejlepší 42 mužů a 21 žen včetně dělených míst.

Top 5 druhého kola:

Kompletní výsledky: muži ženy


Pátek – 1. kolo

Jakub Pokorný (+2) a Natálie Hečková (+4)  vedou po prvním kole  druhého turnaje nejvyšší české amatérské soutěže. Na druhé pozici přenocují Václav Lébl z Líšnice (+2) a Tereza Melecká z Brna (+8). Na třetím místě jsou domácí Jakub Szlaur (+3) a Kristýna Frýdlová z Erpetu (+9).
Václavu Froňkovi z Terezína  se na jamce č. 1 povedl Albatross, který je vzácnější než Hole in One. Jamku číslo 1, par pět zahrál na dva údery.

Top 5. prvního kola: