ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

CGAT Mladá Boleslav – spanilá jízda Petry Kvídové

01.08.2010 | Michael Jon | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Petra Kvídová (RGCML, 139) a Aleš Kořínek (GCOLO, 139) vítězí v Mladé Boleslavi. Na druhém místě skončili Silvie Dittertová (RGCML, 140) a Rudolf Nechanický jun. (RGCML, 142), bronz brali Kája Vlčková (GCLIS, 144) a Milan Vantuch (GCAUS, 142). Silný tým Mariánek si tak odvezl hned tři umístění z šesti. Šťastná Petra Kvídová se při cestě pro cenu za první místo nechala se smíchem slyšet: “Tak jsem zase jednou něco vyhrála!”

O víkendu pokračovala nejvyšší soutěž jednotlivců  Czech Golf Amateur Tour v Mladé Boleslavi. Absolutně skvěle připravené hřiště bylo poněkud ochuzeno o vyšší rough (díky dlouhodobému  teplému počasí) a proto se daly očekávat dobré výsledky. Nicméně ten zásadní přišel už včera. V prvním kole Petra Kvídová zahrála ženský rekord hřiště. Ten má nyní stejnou hodnotu jako mužský – 67 ran! “Míček, se kterým jsem osmnáct jamek obešla, mám už schovaný!”

Silva Dittertová o šanci na play-off nebo rovnou vítězství přišla díky své délce. Na jednáctce zasáhla střed fairwaye prakticky na jejím konci a míček po dvou skocích skončil na dně jezera. Stejně dopadl i drive na osmnáctce. Rozdíl byl v tom, že na osmnáctce se pěkně vytrápila, zatímco na jedenáctce po vynkající ráně do greenu “sejvla” par třímetrovým puttem.

Vedoucí muž po sobotě – Martin Peterka – se v neděli trápil s nejrůznějšími nepřesnostmi a krátká hra také nebyla podle jeho představ. V mužích se tak nahoru dostali ti, kteří umí zahrát podobně vyrovnaně dvě kola. Jinak je potřeba zdůraznit, že rozhodovalo puttování.

 

 

 
Počet přečtení: 2 279
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017