ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

CGAT 2010 Masters – zvítězili Martin Pospíšil a Tereza Vavrušková

12.09.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice GolfTube, Rozhovory, Turnaje
A A A

Přes absenci našich nejlepších byly ve Slavkově k vidění kvalitní výkony. Zvítězili  Martin Pospíšil z GC Praha  a Tereza Vavrušková z Ypsilon GR.
V mužské kategorii rozhodla o vítězství tříčlenná rozehrávka pražského Pospíšila s domácími Vantuchem a Kadlecem. Na první jamce vypadl Kadlec a skončil třetí Pospíšil rozhodl o svém vítězství berdíkem na čtvrté jamce rozehrávky. Vantuch obsadil druhé místo.  
V ženách obsadila druhé místo Lucie Hinnerová z GC Brno, třetí Kristýna Pavlíčková z GC Erpet Praha.

Výsledky

Video -záběryy z hřiště, vyhlášení:

Slovo prezidenta GC Austerlitz Jiřího Kováře:

Foto den 2 – neděle

foto Ivan Paggio pro © Golf.czFoto den 1 – sobota

foto © Víťa ŠtroufSoutěžní část naší nejvyšší soutěže jednotlivců Czech Golf Amateur Tour končí turnajem Prezident Masters ve Slavkově.  Turnaje se smí účastnit nejlepších  42 hráčů a 21 hráček  žebříčku CGAT a reprezentanti, kteří nemohli pro reprezentačnní povinnosti všechny turnaje CGAT odehrát.

Master se  bude muset obejít bez těch absolutně nejlepších.  Na listině přihlášených nejsou  David Procházka, Martin Příhoda, Filip Mrůzek, Jan Ryba,  Klára Spilková, Karolína Vlčková, Adéla Cejnarová, Kateřina Růžičková, Silvie Dittertová, Petra Kvídová, kteří buď neodehráli potřebný počet turnajů, nebo  Masters prostě vynechali.  Z letošních mistrů ČR se Masters účastní pouze dorostenecká mistryně Kristýna Pavlíčková.

Závěrečným turnajem soutěžní sezóny bude společenský Prezident Goldscheider Cup – utkání družstev nejlepších hráčů Východ-Západ na novém hřišti ve Zbraslavi.

 archivu Golf.cz  – CGAT Prezident Masters:
….. 2009 …..2008…. 2007 ….. 2006 ….. 2005 ….. 2003 ….. 2001….. 2000 ….. 1999 …. 1998

Počet přečtení: 4 030
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017