Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

CGAT 2006 – Hospodářské Noviny Cup 2006 – Vítězí Holub a Dittertová

27.08.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Miroslav Holub (–8) z GC Erpet Praha a Silvie Dittertová (-1) z Royal GC Mariánské Lázně zvítězili v pátém turnaji nejvyšší amatérské série Czech Golf Amateur Tour 2006. Turnaj se konal pod jménem Hospodářské Noviny Cup na Nové Americe.
Druhá místa obsadili Jakub Janda z GC Praha (-5) a Emily Curry Bartoňová z GC Erpet Praha (+9). Třetí místa získali Viktor Skalle z GC Čechie (-2) a Petra Kvídová z GC Štiřín (+12).

Šedesátsedm hráčů a třicetpět hráček nastoupilo do dalšího "křížkového" turnaje, ze kterého se získávají body do konečného žebříčku. Muži měli po prvním kole cut, do druhého kola vstoupilo pouze 39 hráčů. Vítěze Míru Holuba (GC Erpet Praha) zdobí jeden eagle (v druhém kole na 6. jamce), jedenáct berdíků a pouze pět bogey. Také druhý Jakub Janda z GC Praha zahrál jeden eagle (v prvním kole na 16. jamce), devět berdíků a šest bogey. Hráčů, kteří se v celkovém součtu vešli pod par hřiště bylo pět.

Silva Dittertová z Royal GC Mariánské Lázně zvítězila s velikým náskokem. Druhé Emily Curry Bartoňové (GCEP) utekla o celých deset ran, třetí Petře Kvídové (GCŠ) dokonce o třináct. Pod par hřiště se v konečném součtu vešla pouze vítězka.


Výsledky [Gallery not found]