ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Babí léto Pro-Am , III. ročník

09.10.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

V neděli, 7. října se v pražském Motole na třetím ročníku Babí Léto Pro-Am setkali přátelé a hosté místních profesionálů Jana Juhaniaka a Jiřího Moučky. Pod patronací hotelu Intercontinental proběhl turnaj s kategoriemi profesionálů, Pro-Am a amatérů. V kategorii Pro zvítězil Jiří Němeček, v kategorii Pro-Am tým Jiří Němeček, Jan Kniha, Ondřej Hejma, Ondřej Kazda a Ivana Pilátová. V kategorii amatérů byl nejlepší tým Petr Albert, Míra Barabáš a Jan Hrubeš.

Počasí přálo ze všech sil, tucet profesionálů a padesátka amatérů měla ke kře téměř dokonalé počasí. Turnaj startoval canon startem. Profíci hráli na rány, amatéři Texas Scramble. Profesionálové hráli o přiměřené Prize Money. Amatéři o čest, slávu a spoustu věcných cen. Tipovalo se na nejlepší číslo profesionála, které nakonec přinesl Jirka Němeček – 67.
Kromě dobrého počasí, ještě lepší nálady a spousty legrace napomáhal příjemné atmosféře turnaje dokonalý catering Hotelu Intercontinental.

Umístění:

PRO
1. Jiří Němeček 67
2. Jan Juhaniak 71
3. Jaroslav Peterka, Radek Wagner a Jiří Štryncl 74

Amatéři – Texas Scramble
1. Petr Albert, Míra Barabáš, Jan Hrubeš,
2. Ondřej Hejma, Ondřej Kazda, Jan Kniha, Ivana Pilátová
3. Jiří Macháček, Roman Pospíšil, Martina Syslová, Pavel Švarc,

Pořadatelé děkují partnerů a sponzorům:
Golf Club Praha, Hotel Intercontinental Praha, Porsche Praha Smíchov Audi, Ermenegildo Zegna, United Brands, Alfa Board, Renault Kladno, Sport Investment International, Petr Jandík, Pavel Švarc, Tiskárna Libertas, Siemens, AMSA, Chára Sports, Diners Club, Oscar Jacobsen, Pioneer Investments, SprintSport a dalším.

Z archivu Golf.cz – Babí léto Pro-Am:      
2006
     
2005

Počet přečtení: 1 937
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017