Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Alex Čejka na Czech Open v Čeladné nebude

21.07.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Potvrzeno. Tiskový mluvčí  Czech Open 2010 Vít Koďousek potvrdil zprávu o neúčasti Alexe Čejky na European Tour Czech Open v Čeladné 2010 v Čeladné.


Zpráva, která  před několika hodinami proběhla českými golfovými weby je nyní oficiální. Důvodem má být vazba startovného na projití cutem Alexe Čejky.  Český rodák, který byl loni největším magnetem turnaje,  neprošel cutem.


Oficiální tisková zpráva:

Na letošním ročníku Czech Open 2010, který se bude hrát od 19.-22.srpna na hřišti Prosper Golf Resort Čeladná bude chybět český rodák Alex Čejka. „Bohužel jsme se s Alexem Čejkou nedohodli na podmínkách jeho startu,“ uvedl Stephen A.J. Flanagan, promotér turnaje Czech Open 2010. „Je to pochopitelně škoda, protože Čejka je hráčem, na kterého jsou čeští diváci hodně zvědaví. Zvláště poté, co se mu dařilo v minulém měsíci na turnajích ve Spojených státech.“

Startovní pole zatím stále ještě není úplné a hráči se budou hlásit do turnaje ještě do posledního týdne před jeho začátkem. Diváci, kteří budou mít letos vstup na Czech Open 2010 zdarma, se mohou těšit na některá velmi zajímavá jména – přijede Miguel Angel Jiménez, Simon Khan, Thomas Levet a mnozí další skvělí hráči.


 Vit Kodousek
Press officer and media manager of Czech Open 2010