A nyní: Prague Golf Masters

05.09.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Jeden z opravdu zlatých hřebů sezóny přichází. První turnaj Ladies European Tour na území České republiky, Prague Golf Masters, začne v pátek na hřišti golfového resortu Albatross.   Z Prahy pochází velké množství golfistů, tím pádem pro mnohé z nás je to první turnaj této úrovně na dosah ruky. Koná se v Praze, pár minut autem, nebo bezplatným kyvadlem od metra ze  Zličína. Hřiště Albatross je nové, má jen pár let a už patří mezi golfové skvosty na našem území. Ve spojení s účastí deseti českých hráček je  Prague Golf Masters nejatraktivnější akcí poslední doby.

Budeme držet palce šestnáctileté profesionálce Spilkové a dalším devíti našim hráčkám, které se postaví evropské špičce. Těmi jsou (abecedně): Barbora Baková, Barbora Barcalová, Petra Kvídová, Kateřina Krásová, Marie Luňáčková, Daniela Proroková, Denisa Sobotková, Edita Tomsová a Karolína Vlčková.

Při střízlivém odhadu sil se lze těšit, že některé z nich projdou cutem.

Nejvíce budeme vzhlížet ke Kláře Spilkové, která je také tváří turnaje. Po 17. místě ve špičkově obsazeném turnaji ve Vídni naznačuje dobrou formu a v domácím prostředí by mohla p řinést opravdu dobrý výsledek.

Turnaj začíná prvním kolem v pátek a musíme popřát dobré počasí. Léto už asi skončilo, ale přepověď počasí ukazuje na příjemné teploty kolem dvacítky s občasnými přeháňkami.

Vstupenky

Odkazy:  …. Albatross Golf Resort …. Hřiště na sat. mapě …  Stránky turnajeStránky LET

foto © Ivan Paggio

.