3. turnaj CGAT v Sokolově pro Liesera a Bakovou.

03.06.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Ondřej Lieser a Barbora Baková

Ondřej Lieser a Barbora Baková zvítězili ve třetím turnaji Czech Golf Mateur Tour v Sokolově.  Druhá místa získali Adam Studený a Kristýna Pavlíčková. Třetí místa obsadili Johanka Šteindlerová a  Aleš Kořínek.

„Trochu jsem se na první jamce nemohl sladit. Ale jinak se mi tady dařily závěry kol. Včetně toho dnešního. Dobře jsem ale taky drajvoval i puttoval. Občas se nějaký kiks vloudil, ale to ke golfu tak nějak patří,“ uvedl Lieser pro federační server.

„Začátek se mi úplně nepovedl, ale ten chip-in a dvě birdie, to mě nakoplo. Pomohla mi i skvělá atmosféra ve flightu, chválily jsme si navzájem rány, žádná vyhrocená atmosféra. Hodně jsem chipování a puttování trénovala, teď jsem v tom byla silná. Navíc mám hřiště v Sokolově ráda, vždycky tu zahraju dobrá čísla,“ sdělila hráčka serveru cgf.cz.

Top 5

Kompletní výsledky

Odkazy:  … GC SokolovHřiště na satelitní mapě Žebříček CGAT

foto © Antonín Krčmář

.

„Začátek se mi úplně nepovedl, ale ten chip-in a dvě birdie, to mě nakoplo. Pomohla mi i skvělá atmosféra ve flightu, chválily jsme si navzájem rány, žádná vyhrocená atmosféra. Hodně jsem chipování a puttování trénovala, teď jsem v tom byla silná. Navíc mám hřiště v Sokolově ráda, vždycky tu zahraju dobrá čísla,“ komentovala finálové kolo hráčka GC Olomouc.