ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

3. ročník PB Středoškolského poháru – zvítězilo družstvo Gymnázia Kladno

05.05.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Třetí ročník turnaje družstev studentů středních škol vyhrálo družstvo Gymnázia Kladno, složené z  bratří Martina a Michala Pospíšilů a Karolíny Vlčkové. Druhé místo získalo družstvo  pořádající PB- Střední školy managementu za které hráli Filip Mrůzek, Petr Heider a Matěj Maštalíř.  Třetí skončilo Gymnázium a Obchodní Akademie Mariánské Lázně, za které hráli Rudolf Nechanický, Petr Krejčí a Eliška Krupnová.

Ve Středoškolském poháru se střetla dvou až tříčlenná družstva studentů středních škol z celé republiky a výběr juniorské reprezentace Slovenska.
Turnaje, který je součástí kalendáře České golfové federace, se letos účastnilo 27 družstev.  Turnaj měl silné obsazení, účastnili se reprezentanti a přední hráči juniorského žebříčku.

Turnaj se opět konal ve Mstěticích u Prahy, kde jsou na takové události velmi dobře připravení jak kvalitou hřiště a zázemí, tak organizačně. Mstětický links není snadné hřiště a pod par se dostala pouze  Kristýna Havlíčková (71). Na opačné straně je nejvyšším výsledkem 140 ran.

Soutěž třetím rokem pořádá PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o., kde již druhý rok fungují třídy s rozšířeným golfovým vyučováním teorie i praxe ve spolupráci se společností INGOLF s.r.o., která je zároveň promotérem akce.

Ivan Paggio, foto Antonín Krčmář

Počet přečtení: 1 778
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017