Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

17. Mistrovství ČR jednotlivců na simulátorech – Páleník a Kohoutová

23.01.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

Sedmnáctými mistry ČR na FSG simulátorech se v indooru pražské Čechie stali Štefan Páleník  z domácího GK Čechie a Karolína Kohoutová GK Darovanský Dvůr. 
Stříbrné medaile získali Vojtěch Dostál z GC Erpet Praha a  Šideri Váňová z GK Čechie.
Bronzové  medaile získali Vilém Staněk z GK Konopiště  a Jana Palatková z Nová Amerika GC.

Mistrovství zůstalo stranou zájmu valné části  naší výkonnostní špičky a hlavně  v ženské soutěži bylo především přehlídkou velmi mladých nadějí.  Příjemným překvapením je vítězství sotva dvanáctileté Karolíny Kohoutové.  Pro Karolínu je to druhý mistrovský titul. V kategorii mladších žákyň je úřadující Národní mistryní a jedničkou  žebříčku 2010.
„Československý“ hráč Štefan Páleník, mistr Slovenska hrající v Čechii, zvítězil jednoznačným rozdílem. Obhájce titulu Vojtu Dostála za sebou nechal na druhém místě o osm úderů. 
Mezi nejlepšími v  mužské kategorii převládají  mladí hráči. Proto vyniká třetí místo midamatéra Staňka a 11. místo seniora Rajchrta.

  

Výsledky

Sedmnácté mistrovství České republiky probíhalo v sedmi indoorech České republiky, kde se hrála kvalifikační kola na hřišti na Valderrama.  O titul mistra České republiky, stříbrné a bronzové medaile se ve finále utkalo  nejlepších 35 mužů a 9 žen. Finále se uskutečnilo v neděli, 23. ledna v pražské Čechii.
Loni získali titul Vojtěch Dostál a Adéla Cejnarová z GC Erpet Praha (na snímku vlevo).

Mistrovství probíhalo   v indoorech: GK Čechie Praha, GC Erpet Praha, GC Kunětická Hora, GC Beřovice, Golf Centrum Fomei v Hradci Králové,  Indoor Golf Centru v LIberci a v Golf  Resortu na Zbraslavi.

Z archivu Golf.cz:… 2010…  2009…… 2008 …… 2007 ….. 2006 ….. 2005 ….. 2004 …. 2003 ….. 2002