Mistry midů na simulátorech 2011 jsou Luboš Hakl a Lenka Budínová

08.01.2011 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje

První mistrovské tituly roku 2011 se rozdávaly v Mladé Boleslavi. Luboš Hakl a Lenka Budínová se zde stali třináctými Mistry České republiky midamatérů na FSG simulátorech.

První letošní tituly mistrů republiky se udělovaly na 13. Mistrovství České republiky Mid Amatérů ve hře na FSG simulátorech v Mladé Boleslavi. Pořadatelem Mistrovství byla Česká golfová federace a spolupořadatelem byl Golf Club Mladá Boleslav, ve kterém se v termínu 7. – 8. ledna 2011 konal tento turnaj.

Titul Mistra republiky ve hře na FSG simulátorech pro rok 2011 v kategorii žen  získala Lenka Budinová s výsledky 76 a 85, celkem tedy 161 ran. V kategorii mužů se stal Mistrem ČR Luboš Hakl sen s výsledky 73 a 72, celkem 145. Na 2. místě se v dámské kategorii umístila Michaela Šimková (77 + 89 – 166), na 3. místě Marcela Foldinová (80 + 89 – 169). V pánské kategorii skončil 2. Kosmas Iliadis (75 + 70 – 145) a 3. Vilém Staněk (71 + 75 – 146).

Mistrovství se celkem zúčastnilo 40 hráčů – 6 žen a 34 mužů. Minimální věk zúčastněných hráčů musel být 35 let. Turnaj se odehrával na hřišti Barton Creek, který patří k nejlepším golfovým resortům v Texasu. Mistrovství republiky bylo dvoukolové. Během páteční kvalifikace ženy hrály z Ladies odpališť a muži z Amateur odpališť, ve finálovém utkání ženy z odpališť Amateur a muži Champions.

Turnaj proběhl v přátelském duchu a ceny hráčům předali Luboš Klikar (manažer STK ČGF) jako zástupce České golfové federace, prezident Golf Clubu Mladá Boleslav Josef Šulc a hlavní rozhodčí mistrovství Roman Svoboda.