ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

10. Lefthander Cup na Ještědu – jubilejní turnaj pro leváky

01.10.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Turnaje
A A A

V sobotu, 17.10.2009 se koná na hřišti Ještěd   jubilejní Lefthander Cup – neoficiální mistrovství České republiky v golfové hře z levé strany.  Ač je to neuvěřitelné, koná se turnaj již podesáté.  Turnaj je opět otevřen i pro přátele a kamarády leváků, levákům se však doporučuje hlásit se telefonicky a upozornit na hru zleva. Letos bude  turnaj pořádán na rány, takže vítězem by se měl stát skutečný mistr republiky.

Možná naposledy se hraje na 9 jamkovém hřišti  Ještěd před plánovaným rozšířením na 18 jamek. Majoritním akcionářem majitele hřiště Ještěd se stala v letošním roce rodina  a společnost pana Ing. Miloše Vajnera, předsedy představensta společnosti Centrum Babylon a.s. provozující hotel, aquapark a společenské centrum Babylon v Liberci.GC Ještěd ….. Hřiště na satelitní mapě

Přes problémy spojené s konkursním řízením dřívejšího majitele hřiště, provozu pod konkursním správcem, později klubem a novými najiteli po konkursu tak hřiště letos konečně získalo nového majitele a novou perspektivu.  Hráči budou nuceni strpět úpravy na hřišti směřující k výstavbě dalších devíti jamek.

Nejlepší levák na světě Mickelson se letos bohužel se turnaje opět nezúčastnil.

Odkazy: …..

Počet přečtení: 773
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017