Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Nové míče Srixon Z-Star a Z-Star X

16.03.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Technologie
A A A

Srixon Sports Europe, která nyní prodává značky Cleveland a Srixon v UK a v Evropě, zahájila prodej nejnovějších dlouho očekávaných míčků ze série – Z-Series – The Z-Star.

Srixon Sports Europe, která nyní prodává značky Cleveland a Srixon v UK a v Evropě, zahájila prodej nejnovějších dlouho očekávaných míčků ze série
– Z-Series – The Z-Star.  Z-Star & Z-Star X jsou navrženy tak, aby zlepšily Vaši vzdálenost, spin a pocit ze hry. A to je přesně to, co preferují Tour hráči a soutěživí golfisté na celém světě!  Poskytnou Vám nejvyšší výkon, který je možný mezi třívrstvými golfovými míčky.

Z-Star and Z-Star X jsou vyrobeny pomocí ultra tenké urethanové technologie, mají extrémně velké jádro, měkčí povrch a to radikálně vylepšuje vzdálenost, spin a pocit při úderu.
Z- Star s kompresí 90, je nejlépe vyvážený golfový míček for hráče s nízkým a středním handicapem, kteří vyžadují optimální kombinaci vzdálenosti, kontroly spinu a měkčího pocitu při úderu.
Z-Star X s kompresí 104, je míček pro hráče s velkou švihovou rychlostí, kteří se orientují na délku rány a vyhledávají explozivní vzdálenost s vyšším spinem okolo greenů.

Význačným rysem linie míčků Srixon Z-Star je nová technologie Energetic Growth Core (aktivní rostoucí jádro), která napomáhá zvýšení rychlosti a úhlu při odpalu míčku s nižším spinem.
Vše co se týká dimplů je nové! Techlologie neviditelného spoje zajistí stejnoměrný let, 324 velkých mělkých dimplů pomáhá redukovat odpor vzduchu, a to prodlouží Váš úder. Nový povrch na extra měkké urethanové vrchní vrstvě viditelně zlepší spin při krátké hře a dovolí Vám útočit přímo na jamku.
S novými míčky linie Z-Star hraje mezinárodně více než 250 Tour hráčů, kteří za poslední tři roky vyhráli více než 100 soutěží, včetně 40 soutěží v roce 2008. Mezi tyto hráče patří nově Vijay Singh, dále Jim Furyk, Robert Allenby, Miguel Angel Jimenez, Boo Weekley, Karrie Webb a Laura Davies.

S těmito míčky vyhrál Henrik Stenson v roce 2008 Nedbank Challenge a Světový pohár v Mission Hills. Tim Clark s nimi v roce 2008 vyhrál Australian Open.
Nyní má Srixon Sports smlouvu se šesti hráči, kteří patří mezi 30 nejlepších hráčů světa.

Přehled obdobných míčů konkurence

Srixon Z-Star Srixon Z-StarX
Titleist Pro V1 Titleist Pro V1X
Nike One Platinum Callaway HX Tour
Callaway HX Tour 56 Bridgestone B330
Bridgestone B330s Taylor Made TP Black
Taylor Made TP Red Nike One Black

Stránky distributora v České republice