Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Co přinese Titleist v roce 2010

03.02.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Technologie
A A A

AP2Akcie společnosti rostly v průběhu celého uplynulého roku a zdá se, že tomu bude stejně i letos. Titleist má také velké množství předčasných objednávek z celého světa na nové modely želez, wedgeí i putterů Scotty Cameron, s nimiž společnost získala Nejvyšší místo na Golf Digestu Hotlistu.

Ocenění získala i fairwayová železa Titleist F2/F3, železa Titleist AP1, hry, Titleist AP2, wedge Titleist Vokey i Titleist Scotty Cameron Kombi v kategorii železných putterů stejně tak, jako Scotty Cameron California a série Scotty Cameron Studio Select v kategorii úzkých putterů.

Marketingový ředitel Titleist a ředitel prodeje pro Velkou Británii, Ken Graham, uvedl, že je společnost velmi potěšena s loňskými prodeji i přes velice složité obchodní podmínky. Na tento rok byly některé modely holí zdokonaleny. S nově vylepšenými produkty byly i extrémně početné před-objednávky pro rok 2010. Sedm zlatých ocenění od Golf Digestu dokazují kvalitu celé řady.

scotty cameronModely želez AP1 a AP2 se úpravám nevyhly. Oba modely obsahují nový systém ‚Tuned Feel System‘, který umožňuje více procítit úder. Na druhou stranu nové AP1 mají tenčí horní linii, který snadno vyvažuje a tím i více odpouští. Inovace série AP2 je v odrazové plošce hole. Výsledkem je lepší interakce se zasaženou zemí a zdokonalená hratelnost.

Titleist uvedla také modely želez pro zkušené golfisty. Řada CB ‚cavity back‘ jsou železa s optimálním dutým s tvarem a polohováním, aby byl zaručen maximální cit. Série MB ‚muscle back‘ jsou zase klasickými železy se zesílením v hlavě hole.

Společně s novými železy byla uvedena i nejposlednější série putterů Scotty Cameron Studio Select se zlatým oceněním uděleným Golf Digestem. Patry, nový design Vokey wedgeí a úspěšné 909 drivery s fairwayovými železy dohromady tvoří opravdu pozoruhodnou řadu výrobků Titleist pro rok 2010.