Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Aromaterapie na golfovém hřišti

31.12.2009 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Technologie
A A A

ParfemNa golfovém hřišti je mnoho vůní, které nás omamují, od čerstvě posekané trávy, přes vůni jehličí až po rozkvetléé keře a květiny. Výrobcům golfového vybavení ale přijde, že jen to, zdaleka nestačí. A tak vymysleli metodu, jak spojit vůně s lepším golfovým výkonem. Využili přitom účinků aromaterapie.

Výrobci golfového vybavení mezi sebou stále soupeří, o to, kdo na sebe strhne více pozornosti.  Někdy se nad jejich nápady a vynálezy dá opravdu jen žasnout.  Společnost Hireko Golf nedávno na svém webu zveřejnila golfový doplněk od firmy Karma. Možná nad tím budete kroutit hlavou, ale pokud patříte k výstředním golfistkám, které si zakládají na své sbírce módních hitů, určitě uvítáte i elegantní pastelové gripy s vůní.

 Podle dat sesbíraných v roce 2007 Národním centrem pro zdravotní statistiky se v USA ročně utratí 34 miliard dolarů za alternativní medicínu. Aromaterapie, která je jednou z velmi populárních metod alternativní medicíny působí velmi dobře na schopnost překonávat stress a má velmi dobré uklidňující účinky. A tak aromaterapie dnes může očistit vaše tělo, duši a mysl i na golfovém hřišti. 

Nová série Karma gripů s elegantním květinovým designem je speciálně navržena pro ženy. Můžete si vybrat ze třech pastelových barev a vůní: zelený s jasmínem, levandulově vonící fialový a růžová růže. Údajně má jejich aroma pomáhat v lepším výkonu na golfovém hřišti a zdokonalit švih. Parfém je vmísen do jemné umělé hmoty, která je velmi příjemné na dotek.

 Fialový grip s vůní levandule sníží napětí ve vašich svalech a pomůže zrelaxovat. Udrží vás v klidné a odpočinuté náladě. Můžete se v klidu soustředit na údery a vyhnout se tak nepříjemnému stresu, který na vás před úderem obvykle padá. Růžová pomůže posílit vaše golfové sebevědomí a jasmín dodá energii. Je jen jeden způsob, jak zjistit, jestli vás opravdu fialové levandulové držátko uvede do stavu naprostého klidu před nervy drásajícím úderem přes vodu na ostrovní green.

 Hireko golf