Sexuální idol Timberlake: Svatba bude na golfu!

05.10.2012 | Pavel Krejča | publikováno v rubrice Společnost
A A A

Justin Timberlake

Touží po něm snad všechny ženy, ale on má jen jednu lásku – golfovou hůl! Řeč je o zpěvákovi a herci Justinu Timberlakovi (31), sexuálnímu idolu Ameriky, který se do golfu přímo zbláznil.

Aby nebylo Timberlakovi křivděno, srdeční záležitostí je pro něj i hollywoodská star Jessica Biel, s níž se několikrát rozešel a dal znovu do kupy.

Nyní plánuje slavný pár svatbu. A tipněte si kde… No jistě na golfovém hřišti, konkrétně v Yellowstone Clubu v Montaně. „Oba tam už několikrát trávili dovolenou a mají to tam moc rádi. Je to nádherné a romantické místo,“ prozradil listu The Sun jejich společný známý.

Trénuje ho Butch Harmon
Golf je prostě pro Timberlaka jednička. Hendikep má 6, pořádá turnaj na mužské profesionální túře, vlastní golfové hřiště, pomáhá mu trenér největších hvězd Butch Harmon, bývalý učitel Tigera Woodse, v současnosti rádce Phila Mickelsona. „Dřív jsem tenhle sport viděl jako zálibu důchodců, ale pak jsem mu propadl. Jak mám volné odpoledne, beru bag a valím na hřiště,“ přiznal.

Smutný velvyslanec na Ryder Cupu
Samozřejmě nemohl chybět ani na nedávném Ryder Cupu, dokonce se stal také historicky prvním vyslancem týmu USA. Ani to však Američanům nepomohlo. Evropané Timberlaka senzačním obratem rozesmutnili.

Na greenech díky ponorce
Jeho vášeň pro golf to ale v žádném případě neoslabilo. Členem v klubu už byl jako dvanáctiletý, ale poměrně peprné je, jak se několikanásobný držitel cen Grammy do zelených greenů zamiloval. Bylo to teprve před devíti lety na jednom turné.

„Padla na mě ponorka, protože na koncertní šňůře jste pořád někde uzavření a děláte dokola věci se stejnými lidmi. Můj manažer viděl, jak jsem dole a řekl: Vyrážíme na golf, pojď s námi!“ vyprávěl pro deník New York Times.

Golfem se zbavuje stresu
Byla to výzva, kterou Timberlake přijal. „Dal jsem si pár piv a jediné, na co jsem myslel, bylo, jak dostat tu malou bílou věc dírky. Krásně jsem si vyčistil hlavu od stresu. No a od té doby jsem tak trochu zapomněl na balení holek a viděl jen golf, golf a golf,“ vzpomínal. „Myslím si ale, že Justin golf miloval už jako malý,“ říká jeho nevlastní otec Paul Harless. Právě ten ho také jako první učil základům této královské hry.

Do hřiště dal 400 milionů
Někdejšímu členovi světoznámé chlapecké pěvecké skupiny ’N Sync, který v minulosti randil s hvězdami jako Britney Spears, Cameron Diaz, ovšem cestu na golf začala příjemně komplikovat i herecká kariéra.

Timberlake zazářil v Oscary oceněném filmu The Social Network, či dalších trhácích Kamarád taky rád a Vyměřený čas. „Na golf mám méně času, ale můžu vám říct jedno, nedovolím, abych o něj přišel úplně,“ žertoval majitel hřiště Big Creek Golf and Country Club (Miramichi), do jehož renovace investoval 400 milionů korun.

 

.