Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Změny ve vedení golfové Ostravice

12.12.2017 | Veronika Berkova | publikováno v rubrice Novinky, PR článek
A A A

ostra1Na jednom z předním českých golfových hřišť, Golf & Ski Resortu Ostravice, dochází v rámci letošní zimní pauzy k zásadní změně ve vedení.  Do čela resortu se postavil Jan Kastner. Je to v jeho kariéře již třetí působiště a na golfu tedy není žádným nováčkem. Při této příležitosti jsme mu položili několik otázek:

Jak vnímáte Golf Resort Ostravice a co Vás do něj přilákalo?

Ostravici jsem samozřejmě z pohledu návštěvníka znal již dlouho před tím, než jsme o spolupráci začali uvažovat. To co mě opravdu táhlo je fakt, že již nyní Ostravice patří k předním resortům v České republice, ale přitom zde vidím ještě mnoho nevyužitého potenciálu a jistě je kam růst. Takže je to velmi vzácná kombinace skvělé výchozí pozice velkých možností rozvoje.

Jaké jsou Vaše plány v tomto resortu?ostra_kastner

Rozhodně máme v plánu posunout resort mnohem výše v jeho významu v golfovém světě, ale také ho představit jako sportovní resort s více množnostmi vyžití při skvělé kvalitě ubytování, stravování i dalších doprovodných služeb. Například hned po Vánocích budeme mít připraveny přímo v resortu upravené běžecké tratě, které jsou navíc kompletně osvětleny a na špičkové úrovni.

Jak chcete dosáhnout dalšího zvýšení prestiže u Ostravice?

V první řadě zajistit naprosto špičkové služby pro všechny hosty a dále rozšiřovat jejich nabídku. Chceme také přilákat významné akce nejen z regionu. Doufáme také ve spolupráci s okolními hřišti s jejichž zapojením můžeme jistě vytvořit opravdu jedinečný golfový region, který bude radost navštívit i na několik dní.

Co budou první úkoly, které Vás čekají?

ostra2No v první řadě se musím detailně seznámit s místním prostředím a současným během věcí. Už během toho budou jistě vyvstávat nové úkoly. Současně je pro mě velmi důležité setkat se s každým kdo má s Ostravicí nějaké spojení, nebo by mu náš resort mohl být v něčem prospěšný. Proto jsem téměř 24 hodin denně na telefonu a mailu a dveře má u mne každý otevřené.